Přečtěte si oficiální popis

Naše mise

University of Mary Washington je jednou z nejvýznamnějších univerzit ve Virginii, která poskytuje vynikající vzdělání, které inspirová a umožňuje studentům dělat pozitivní změny ve světě. My jsme…

Rigorózní

Jsme místem, kde se fakulty, studenti a zaměstnanci podílejí na vytváření a neohroženém zkoumání vědomostí prostřednictvím svobody vyšetřování, osobní odpovědnosti a služeb. Považujeme poskytování přísné, vysoce kvalitní výuky za výsadu a naši nejdůležitější funkci.

Prostřednictvím profesionálně angažované fakulty podporujeme probíhající výzkum vhodný pro rozvoj schopností studentů a fakultních zájmů. Zvláště podporujeme účast vysokoškolských studentů ve výzkumu.

Vášnivý

Naše velikost, nadšená a oddaná schopnost a historický závazek k výtvarnému učení podporují kulturu, kde jak vysokoškolští, tak i postgraduální studenti mají prospěch z opravdových vztahů s jejich schopností a mnoha příležitostí k aktivnímu učení.

Na úrovni Společenství

Jsme srdcem angažmá mezi živými a rozmanitými komunitami a věnujeme se podpoře profesního pokroku a hospodářského rozvoje a zlepšování regionální kvality života.

Naším posláním plníme posílením intelektuální a tvůrčí nezávislosti studentů, usnadňováním jejich ponoření do místních, regionálních, národních a mezinárodních společenství a zavedením hodnot cti a bezúhonnosti. Naši absolventi jsou modely adaptivního učení, osobního úspěchu, zodpovědného vedení, péče o služby ostatním a zapojení občanství do globální a rozmanité společnosti.

Rychlá fakta

Jsme přední, selektivní, coeducational, veřejná instituce, která nabízí:

 • Rigorózní akademici v malých, vysoce interaktivních třídách.
 • Inovační a přístupní učitelé.
 • Tři vysoké školy - umění a vědy, podnikání a vzdělání - které produkují absolventy, kteří jsou kritičtí myslitelé připraveni uspět.
 • Podporující komunitní kampus, která oceňuje cti a integritu.
 • Občanská, společenská a intelektuálně angažovaná komunita.

Umístění

Nacházíme se ve Fredericksburgu, Va., Během hodinu jízdy jak Washington, DC, a Richmond, Va., Poskytující studentům jedinečné stáže, výzkumné výlety a rekreační příležitosti. UMW má dva další nedaleké kampusy: jeden v Stafford, Va., Který obstarává programy absolventů a dospělých; a další v Dahlgrenu, Va., který nabízí kurzy dalšího vzdělávání a odborného rozvoje pro regionální inženýry, vědce a administrativní pracovníky.

Studentské tělo

 • Přibližně 4 000 vysokoškolských studentů
 • Studenti z asi 34 států a mnoho cizích zemí
 • Asi 26 procent samoznačených menšin
 • Přibližně 56 procent žije v kampusu v jednom ze 17 rezidenčních hal nebo v bytech
 • 327 zapsáno do odborných studií a postgraduálních studijních programů

Fakulta

 • 86% získalo doktorát nebo jiný terminál ve svém oboru
 • Mistři učitelé inspirují naše vysoce výkonné studenty - žádné absolventy pedagogických asistentů vůbec
 • Osm členů fakulty obdrželo od roku 2006 Fulbright Awards za výuku a výzkum v zahraničí.

Velikost třídy

 • Průměrná třída vysokoškoláků 19 studentů
 • 14 až 1 student: poměr fakulty

První rok zkušenosti

Semestrální kurzy prvního ročníku představují studenty při hledání intelektuálního výzkumu. Semináře jsou navrženy tak, aby umožnily studentům komunikovat s vynikajícími členy fakulty a zároveň zkoumat netradiční témata netradičním způsobem. Konkrétní témata se budou lišit od kurzu k kurzu, ale všechny sliby:

 • Vysoká škola, jak si to představoval: život mysli vyučovanou fakultou
 • Malé třídy, omezené na 15 studentů
 • Aktivní, diskusní formáty
 • Rozvíjení dovedností psaní a mluvení

Studovat v zahraničí

 • Jedna třetina studentů UMW studuje v zahraničí před absolvováním studia
 • Více než 15 programů vede fakulta UMW
 • 7 výměnných programů
 • 147 schválených programů v 51 zemích
 • 183 980 dolarů poskytnutých v zahraničním stipendiu UMW v posledních třech letech

Studentský život

Více než 100 studentských klubů a organizací se soustřeďuje na akademické téma, umění, sport a rekreaci, studentskou vládu, kulturní rozmanitost a další zájmy.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University of Mary Washington

Hlavním partnerem obchodní správy na University of Mary Washington a budete se postarat o úspěch v podnikovém světě nebo jako podnikatel. Naučíte se etika, strategie, zák ... [+]

Obchodní administrativa

Hlavním partnerem obchodní správy na University of Mary Washington a budete se postarat o úspěch v podnikovém světě nebo jako podnikatel. Naučíte se etika, strategie, zákonitosti a další od učitelů, kteří pracují pro Fortune 500. A naše příležitosti v oblasti výzkumu a stáže vám poskytnou skutečnou zkušenost, kterou potřebujete k tomu, abyste změnili svůj názor.

Oblasti studia

UMW je bakalářský program v College of Business vám umožní majést v účetnictví, obecné podnikání, mezinárodní obchod, nebo marketing. Kromě toho se program zabývá informačními systémy a aplikacemi, aplikovanou statistikou a podnikovým výzkumem, právním prostředím podnikání, zásadami řízení, federálním zdaněním, organizačním chováním, řízením lidských zdrojů, rozhodovací analýzou, finančními principy, obchodním právem, chováním spotřebitelů, vedením teorie a praxe, vyjednávání a další.... [-]

Spojené státy americké Fredericksburg
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Mary Washington

Náš bakalářský program v oboru chemie vás přivede za kádinky a zkumavky, hluboko do disciplíny, která se dotýká všech aspektů našeho života. Jádrové předměty z oblasti or ... [+]

Chemie

Náš bakalářský program v oboru chemie vás přivede za kádinky a zkumavky, hluboko do disciplíny, která se dotýká všech aspektů našeho života. Jádrové předměty z oblasti organické, analytické a fyzikální chemie vyvolávají důležité souvislosti mezi fyzikou a matematikou, biologií a medicínou. Příležitosti k práci a výzkum v našich nejmodernějších laboratořích vám umožňují udělat průlomy, které jsou důležité.

Oblasti studia

Bakalářský program UMW v chemii zahrnuje společenskou, organickou, fyzikální a environmentální chemii a nabízí kurzy biochemie, chemické analýzy, chemického dosahu a další.

Stáže

Studenti jsou povzbuzováni k tomu, aby se zaměřili na možnosti výzkumu a stáže s takovými zaměstnavateli, jako jsou národní instituce zdravotnictví, Národní vědecká nadace a Americká chemická společnost.... [-]

Spojené státy americké Fredericksburg
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Mary Washington

Přírodovědecka věda UMW zkoumá vztahy mezi biologií, chemií, fyzikou, geologií a přírodními vědami. Náš interdisciplinární program podporuje výzkum vysokoškolského studia ... [+]

Environmentální věda - přírodní vědy

Přírodovědecka věda UMW zkoumá vztahy mezi biologií, chemií, fyzikou, geologií a přírodními vědami. Náš interdisciplinární program podporuje výzkum vysokoškolského studia a podporuje analytické, kritické myšlení a komunikační dovednosti, které budete potřebovat jako pracující vědec nebo absolvent učitel.

Oblasti studia

Přírodovědecka věda o přírodních vědách vám dává pevný základ v biologických, ekologických, chemických a geologických principech. S tímto nadacím as poradenstvím fakultních poradců budete vytvářet studijní programy, které splňují vaše zájmy a profesní cíle.

Stáže... [-]
Spojené státy americké Fredericksburg
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Mary Washington

Jako geografie majoritní University of Mary Washington budete mít kurzy v kulturních, politických, ekonomických a fyzických aspektech míst po celém světě. Dozvíte se, jak ... [+]

Zeměpis

Jako geografie majoritní University of Mary Washington budete mít kurzy v kulturních, politických, ekonomických a fyzických aspektech míst po celém světě. Dozvíte se, jak lidé interagují s prostředím, jak člověkem, tak i přírodou, a budete mít příležitost rozšířit své životní zkušenosti studiem v zahraničí. Díky silnému programu UMW o umění a interdisciplinárním přístupu získáte komunikační a technické dovednosti, které zvýší vaši kariéru - a celý váš život.

Oblasti studia

Hlavní geografie má tři oblasti důrazu:

Globalizace: zaměření na geografické oblasti globalizace a její politické, kulturní a ekonomické rozměry.Komunita, rozvoj a kultura: zaměření na to, jak lidé žijící na konkrétních místech a regionech zažívají a ovlivňují sociální, kulturní, ekonomické a environmentální procesy.Příroda a společnost: Zaměření na klimatologické, geomorfní, biogeografické a sociální procesy, které formují přírodní prostředí a ovlivňují lidský život.Stáže... [-]
Spojené státy americké Fredericksburg
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Mary Washington

Přitahujete do chemie života? Biochemie studuje život na molekulární a atomové úrovni - hluboko uvnitř každého živého organismu v jeho nejzákladnějších složkách. Zahrnuje ... [+]

Biochemie

Přitahujete do chemie života? Biochemie studuje život na molekulární a atomové úrovni - hluboko uvnitř každého živého organismu v jeho nejzákladnějších složkách. Zahrnuje nejen struktury chemických složek živé hmoty, ale také metabolismus živé hmoty a molekulární genetiky. Pokud je to zajímavé, může to být pro vás hlavní.

Oblasti studia

V UMW biochémie major, který budete sledovat prostřednictvím katedry chemie, budete mít chemii, biologii a fyziku, stejně jako biochemické přednášky a laboratoře. Pokud si vyberete, existují volitelná výživa a metabolismus, biologie rakoviny, biochémie proteinů a další.

Stáže

Studenti jsou povzbuzováni k tomu, aby se zaměřili na možnosti výzkumu a stáže s takovými zaměstnavateli, jako jsou národní instituce zdravotnictví, Národní vědecká nadace a Americká chemická společnost.... [-]

Spojené státy americké Fredericksburg
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Mary Washington

Jako hlavní biologie University of Mary Washington byste mohli jeden den shromažďovat vzorky na řece Rappahannock a poté přispívat ke třídní diskusi o ekologii další. Naš ... [+]

Biologie

Jako hlavní biologie University of Mary Washington byste mohli jeden den shromažďovat vzorky na řece Rappahannock a poté přispívat ke třídní diskusi o ekologii další. Naše hlavní biologie překračuje molekuly a mikroskopy, krmí vaši zvědavost o živých věcech, posiluje vědecký proces a vyzývá vás k hledání nových přístupů k výzkumu.

Oblasti studia

Nabídky kurzů zahrnují lidskou biologii, funkci organismu a rozmanitost, botaniku, chordate anatomii, ekologii rostlin, živočišnou ekologii, entomologii, histologii, genetiku, výživu a metabolismus, mikrobiologii, parazitologii, chování zvířat, neurobiologii, endokrinologii, zoologii obratlovců, ornitologii, virologii, biologii rakoviny a další.... [-]

Spojené státy americké Fredericksburg
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Mary Washington

Bakalářský program v oblasti výpočetní techniky nabízí řadu kurzů, včetně řešení problémů s databázemi, digitální vyprávění, počítačová etika, teoretické základy výpočetn ... [+]

Počítačová věda

Chcete napsat špičkový software? Kód další aplikace zabijáka? Počítačové vědky naleznou inovativní řešení složitých problémů. Náš bakalářský program kombinuje teorii, aplikaci, techniku ​​a design. Prozkoumejte architekturu počítačů, multiprocesní programování a softwarové inženýrství a vyberte si z volitelných předmětů v sítích, 3D grafice, zabezpečení počítačů a další.

Oblasti studia

Bakalářský program v oblasti výpočetní techniky nabízí řadu kurzů, včetně řešení problémů s databázemi, digitální vyprávění, počítačová etika, teoretické základy výpočetní techniky, vývoj webových aplikací, umělá inteligence, dolování dat, softwarové inženýrství a další.... [-]

Spojené státy americké Fredericksburg
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Mary Washington

Komunikace a technologie jsou v neustálém pohybu. Náš bakalářský program v oblasti komunikačních a digitálních studií učí dospělé - a technicky zdatné dospívající - sdíle ... [+]

Komunikace a digitální studia

Komunikace a technologie jsou v neustálém pohybu. Náš bakalářský program v oblasti komunikačních a digitálních studií učí dospělé - a technicky zdatné dospívající - sdílet nápady v prostředí médií. Špičková kurikulum se zaměřuje na vznikající technologie a učí vás vytvářet silné zasílání zpráv, vytvářet multimediální kampaně a vytvářet digitální identitu.

Oblasti studia

Dvojjazyčné kurzy komunikace a digitálních studií s vzrušující řadou volitelných předmětů, včetně studia filmu; Hry a kultura; Přístupy k Video Art; Sociální média; Grafický román; a historie informačního věku.... [-]

Spojené státy americké Fredericksburg
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině