Přečtěte si oficiální popis

University of Nevada, Reno byl založen v roce 1874 jako státní univerzity v Nevadě v Elko, Nevada., Asi 300 mil severovýchodně od jeho dnešní areálu v Renu. Místo pro vysokoškolské přípravné školy ve východní Nevada (kde předtím byla umístěna žádná státní instituce), se ukázal být nepraktický, protože téměř polovina obyvatel státu je žil v oblasti Reno-Carson City. V roce 1885, legislatura schválila kličku univerzity z Elko do Rena. Morrill Hall, postavena na útesu s výhledem v centru města, byl první stavba postavena na 10-akr kampusu. Síň, pojmenoval americký senátor Justin S. Morrill Vermontu, autor Land-Grant College zákona 1862, který vedl k vývoji University of Nevada, Reno a podobných institucí, byl jedním budování univerzitní bydlení prezidenta a kanceláře registrátora, učebny, knihovna, muzeum, a žijící ubikace pro groundskeeper.

V roce 1891, 17 let po svém založení, univerzita představila své první diplomy do třídy promování tří, která zahrnovala Frank Norcross, budoucí soudce okresního soudu USA, Nevada soudce Nejvyššího soudu a člen Nevada zákonodárného sboru.

Do té doby, bohaté "Bonanza" dny dobývání stříbra a zlata na Comstock Lode, 23 mil jihovýchodně od Rena v Virginia City, byl pryč. Stát byl v ekonomickém úpadku a její první univerzitní snažila stavět zápis a postavy.

Mackay Vliv

Rodina Johna Mackay, irský přistěhovalec, který pomáhal řídit těžbu více než 100 milionů dolarů v rudě ze dvou Virginia City dolech v polovině 1870s, hrál klíčovou roli v pomoci kampus růst. Od 1907-1936, Mackay dědici odkázal na univerzitě více než 1,5 milionu dolarů za Mackay School of Mines budovy, fotbalového hřiště velké nádvoří po vzoru Thomas Jefferson je na University of Virginia, atletické hřiště, pozemních akvizic a Mackay Science Hall. 7-noha, 8-palcový socha Mackay, vytvořený Gutzon Borglum, který se později vyřezávané na Mount Rushmore, který stál na severním konci Quad od roku 1908. Elm-lemované Quad a původní jádro školního areálu univerzity, se seznamem na národním registru historických míst od roku 1987, je považován za kulturní zdroj USA.

Zřízení svůj název

Univerzita úředníci dělal pokroky ve zlepšování školní areál stojí jako malý, 1000 studentů veřejné vysoké školy v řídce obydlené oblasti západně od 1920 a 30. letech. Mezi pozoruhodné časné fakulty byli James Church, jehož Sierra sníh průzkumy propagoval vědu předpovídání sezónní zásoby vody; chemický vědec Maxwell Adams, který objevil využití pro olejů v pelyňku a králičího štětcem na západní poušti; a Mackay School of Mines geolog-seismolog Vincent Gianella, jmenovce pro rtuti minerální, gianellaite.

Od roku 1940, Hollywood producenti film, přitahuje univerzity révy-vztahuje, Ivy-League-jako cihlových budov a idylické Manzanita Lake, byly za použití kampus jako nastavení pro populárních filmů, včetně "Pan Belvedere jde do vysoké školy," s Shirley Temple; "Blonde Trouble Andyho Hardyho," s Mickey Rooney; a "matka je prvák," s Van Johnson.

Dramatická změna

Tím, 1958, s 2000 studenty navštěvovat kurzy, instituce byla na pokraji dramatické změny. Nové pedagogické vysoké školy a podniky byly v prvních letech. Studentský sbor, který neměl na studentské centrum budovu pro prvních 70 let působení univerzity v Renu, konečně měl sídlo s otevřením Jot Travis Studentské unie. Tento odbor byl nahrazen v listopadu roku 2007 Joe Crowley Studentskou unií, jeden z nejvíce transformačních staveb vůbec postaveny na akademické půdě. Tento 167.000 metrů čtverečních, "zelený" šetrné k životnímu prostředí zařízení signalizuje posun v expanzi školního areálu, který nabízí školní areál a komunita nový centrálně umístěný "přední dveře" na univerzitě z Virginie ulice. To je jmenováno ve cti University prezidenta Joe Crowley, jehož 23-držba roku jako vedoucí pracovník instituce je rekord. V roce 2008, jeden z nejvíce technologicky vyspělých knihoven národa, Mathewson-IGT Knowledge Center, otevřel vedle Crowley Studentskou unií, dále signalizaci kampus "přesunout na sever.

Prezident Charles Armstrong a viceprezident William Wood stimulována výzkumné programy na akademické půdě v roce 1959 s vytvořením Desert Research Institute (DRI) a jeho přidružených programů atmosférické fyziky, biologie pustém, antropologických studií, informatiky a vodních zdrojů. DRI byla univerzita divize se zaměřením na výzkum zkoumá vyprahlá země zdroje Nevadě. V roce 1969, za vlády prezidenta N. Edd Miller, kampus měl doktorské programy ve více než tuctu specialit, a vytvořil škola lékařských věd.

Za posledních 35 let, univerzita splnila výzvy vedení v čem je nyní nejrychleji rostoucí stát na zemi, s jeho zápis zvýšil na více než 17.000 studentů, na podzim roku 2010.

Univerzita čísly

 • Založeno: 1874
 • Místo: Reno, Nevada
 • Motto: Omnia Pro Patria ("Vše pro naši zemi")
 • Studenti: 18.227 (na podzim 2012)
 • Fakulta: 912
 • Na plný úvazek fakulty drží nejvyšší tituly ve svých oborech: 93 procent
 • Stupně nabídl: komplexní výběr studijních programů na bakalářské, absolventa a doktorandské úrovni.
 • Vysoké školy a školy: Zemědělství, biotechnologie a přírodních zdrojů; Business; Vzdělávání; Engineering; Žurnalistika; Svobodná Umění; Medicine; Graduate School; a divize zdravotnických věd.
 • Maskot: Alphie, vlk; Wolfie Jr.
 • Přezdívka: Vlčí smečka
 • Barvy: stříbrná a modrá
 • Akreditované: Northwest komise pro vysoké školy a univerzity (od roku 1938), plus 20 profesionálně akreditovaných programů.
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University of Nevada, Reno

Bakalářské tituly v matematice mají možnosti pro aplikované matematiky, diskrétní matematiky / operačního výzkumu, statistiky, nebo obecné studie ... [+]

Matematika a statistika

Bakalářské tituly v matematice mají možnosti pro aplikované matematiky, diskrétní matematiky / operačního výzkumu, statistiky, nebo obecné studie. Bachelor of Arts stupně nabízí tradiční svobodných umění zkušenosti prostřednictvím vyváženého studiu v oblasti umění, humanitních, cizí jazyk, společenských a přírodních věd. Bakalářský titul je "rozšířená major", který poskytuje více intenzivní zážitek z matematiky, výpočetní techniky a vědy.

Související Tituly a programy Matematika, Minor Matematika, Bachelor of Arts Udělen Výuka matematiky, Master of Arts Udělen Matematika, Master of Science Ud... [-]
Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Chemie majoři kompletní kurzy poskytují solidní zázemí ve fyzikálních vědách a matematice, spolu s posloupností kurzů v obecné, organické, anorganické, analytické a fyzik ... [+]

Chemie majoři kompletní kurzy poskytují solidní zázemí ve fyzikálních vědách a matematice, spolu s posloupností kurzů v obecné, organické, anorganické, analytické a fyzikální chemie. Přednáška třídy jsou doplněny laboratořemi, které poskytují praktické zkušenosti v oblasti chemických metod a přístrojového vybavení.

Související Tituly a programy Chemie, Minor Chemie, bakalářský titul Chemie, Master of Science Udělen Chemie, doktor filozofie Udělen [-]
Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Všeobecné obchodní Hlavním rozšiřuje na silné obchodní základ vyvinut v pre-business a horní-divize obchodního kurzu. Účelem hlavních je poskytnout možnost pro studenty, ... [+]

Všeobecné obchodní Hlavním rozšiřuje na silné obchodní základ vyvinut v pre-business a horní-divize obchodního kurzu. Účelem hlavních je poskytnout možnost pro studenty, kteří jsou omezeny tím, pracovní nebo jiné povinnosti při plánování kurzu tím, že dovolí studentům dokončit major-související kurzu během pružněji-pravidelných večerních kurzů.

Všeobecné obchodní Hlavním rozšiřuje na silné obchodní základ vyvinut v pre-business a horní-divize obchodního kurzu. Hlavním vyžaduje absolvování pre-core business a horní-divize business základních kurzů je požadováno dalšími BS-BA (Bachelor of Science v oboru Business Administration) majoři, kromě 24 kreditů doporučenou horní-divize obchodní ročníkové práce z různých oblastí podnikání. Hlavním vyžaduje celkem 128 kreditů.... [-]

Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Počítačové vědy a inženýrství je obor zaměřený na řešení problémů s počítači. Je to dynamická disciplína umístěný na křižovatce mnoha oblastech v matematice, vědě a inžen ... [+]

Počítačové vědy a inženýrství je obor zaměřený na řešení problémů s počítači. Je to dynamická disciplína umístěný na křižovatce mnoha oblastech v matematice, vědě a inženýrství, a to spojuje teorie, abstrakce a konstrukce výpočetních zařízení, programů a systémů řešit řadu problémů, v jen o všech oblastech lidského snažení.

Výpočetní technika a zahrnuje metodiku, nástroje a techniky, a teorie o tom, jak jsou informace odvozena, skladovány, manipulovat a sdělovány. Vzhledem k jeho významu v našem světě, počítačové vědy a techniky je nesmírně vzrušující obor, který nadále roste rychlým tempem.

Související Tituly a programy Computer Science and Engineering, Minor Výpočetní technika a informatika, Master of Science Udělen Výpočetní technika a informatika, doktor filozofie Udělen ... [-]
Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Biochemici studovat nejzákladnější životních procesů, jako je například určení způsobu, jakým DNA, který nese genetickou informaci, se přenáší mezi buňkami a může být man ... [+]

Biochemici studovat nejzákladnější životních procesů, jako je například určení způsobu, jakým DNA, který nese genetickou informaci, se přenáší mezi buňkami a může být manipulován. To vedlo k vývoji nových technologií, jako je molekulární biologie, biotechnologie a genetického inženýrství.

Program biochemie připravuje studenty pro konkurenceschopné a odměňování kariéru ve vědě, lékařství nebo výzkumu. Biochemie hlavní klade velký důraz na praktické, hands-on zkušeností, dělat absolventi programu biochemie dobře připraveni pro trh práce.

Biochemie poskytuje vynikající zázemí pro biotechnologický výzkum, lékařství, stomatologie, farmacie, výživě, veterinární lékařství a vzdělávání.... [-]

Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Stupně v elektrotechnice připravuje studenty k rozvoji řešení naléhavých problémů v oblastech, jako je energie, komunikace, výpočetní techniky a sítí. ... [+]

Stupně v elektrotechnice připravuje studenty k rozvoji řešení naléhavých problémů v oblastech, jako je energie, komunikace, výpočetní techniky a sítí.

Elektrické inženýři pracují s elektromagnetickými poli a elektřiny pro použití v komunikacích, biotechnologických aplikací a elektronických obvodů. Jádrem elektrotechniky je schopnost pracovat s čidly, získávat údaje, komunikovat elektronicky, procesní signály a informace, modelování složitých systémů, a integrovat různé zdroje energie v distribuovaných systémů.

Oblasti důrazu

Máte možnost výběru věnovat svůj elektrický inženýrský titul s důrazem buď obnovitelných zdrojů energie nebo biomedicínského inženýrství.... [-]

Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Bachelor of Science míry poskytuje základ do základního výzkumu. Studenti, kteří chtějí pokračovat v bezprostřední kariéru v oblasti vědy nebo technologie, nebo chtějí po ... [+]

Bachelor of Science míry poskytuje základ do základního výzkumu. Studenti, kteří chtějí pokračovat v bezprostřední kariéru v oblasti vědy nebo technologie, nebo chtějí pokračovat postgraduální studium fyziky by měl vzít doporučil horní divize kurzy jako volitelné. Celoroční se skládá ze dvou složek. Věda Složka uvedená jako hlavní požadavky a komplexní část se nazývá základní osnovu. Další informace o požadavcích na core-kurikulární navštivte základní osnovu webové stránky. Související Tituly a programy Fyzika, Minor Fyzika, Master of Science Udělen Fyzika, doktor filozofie Udělen Pokyny pro fyziky 497: Senior práce

PHYS 497 (senior teze) je fyzika hlavní vyvrcholení samozřejmě, že studenti kompletní během jejich roku nadřízeného. Senior práce je výzkumný projekt, který je prováděn pod vedením člena fakulty, produkt, který je 10-20 stránka teze, že je předložen poradce a jeden další člen fakulty, který slouží jako čtenář. Po odevzdání práce, student dává 20-30minuta ústní prezentaci na katedře fyziky. Reklama prezentaci práce v rámci katedry fyziky je odpovědností studenta.... [-]

Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Psychologie majoři dozvědět se o lidské chování a jeho kontextu. Studují motivace, kapacity a lidské schopnosti, a praktici uvést tyto znalosti pro práci v zmírnění lidsk ... [+]

Psychologie majoři dozvědět se o lidské chování a jeho kontextu. Studují motivace, kapacity a lidské schopnosti, a praktici uvést tyto znalosti pro práci v zmírnění lidského utrpení.

Současná psychologie je poněkud rozdělena do různých přístupů nebo teorií pro pochopení chování. Organismy považované může pohybovat v rozmezí od šimpanzů do holubů, od člověka k améby. Někteří psychologové se domnívají, že je velmi důležité pochopit fyziologické procesy (biologický přístup); jiní jen zřídka, pokud vůbec, zvažte fyziologii. Někteří psychologové tvrdí, že musíme prozkoumat nejhlubší myšlenky podvědomí (psychoanalýzy); Jiní se snaží pochopit mentální struktury a procesy, které jsou základem lidské výkonnosti (cognitivists). Mezitím jiní studovat nacházejících se akce organismů a popřít, že "mysl" může být odděleno od této úrovně analýzy (behaviorismu). Psychologie je zdaleka jednotná oblast výzkumu a praxe. To bude jedna z otázek, budete muset odpovědět sami: Které oblasti, nebo pohledu, z psychologie je nejvíce zajímavé pro vás.... [-]

Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Stavební inženýři využívají své znalosti z oblasti vědy a techniky, aby navrhovat a udržovat hodně z našeho světového infrastruktury. Oni také uplatnit své odborné znalos ... [+]

Stavební inženýři využívají své znalosti z oblasti vědy a techniky, aby navrhovat a udržovat hodně z našeho světového infrastruktury. Oni také uplatnit své odborné znalosti s cílem zlepšit kvalitu našeho života, ať už je to tím, že navrhne bezpečnějších budov, snížení naší uhlíkové stopy, nebo jen zkrácení vaše dojíždět. Jejich práce pomáhá řešit mnohé z nejzávažnějších problémů naší planety, včetně rozpadajících se silnic, ucpané dálnice, znečištěnou vodou a nebezpečných odpadů.

Stavební inženýři obecně se specializují na určité oblasti. Naše oddělení nabízí pět oblastí specializace pro studenty:

Zemětřesení a pozemní stavitelství zahrnuje analýzu a návrh struktur, které podporují nebo odolávají zatížení, jako jsou mosty nebo budovy. Inženýrství životního prostředí využívá vědeckých a technických zásad ke zlepšení životního prostředí, se zvláštním zaměřením na vzduchu, vodních a půdních zdrojů. Geotechnical inženýrství je obor zabývající se strojírenskou chováním zemních materiálů, jako jsou půdy, nadace a zemních konstrukcí, jako jsou tunely, přehrad nebo hráze stavebnictví. Chodníky / materiály inženýrství se zaměřuje na vozovky designu a materiálů, stejně jako interakce vozovky vozidlo. Dopravní inženýrství zahrnuje všechny aspekty plánování, funkční design, provozu a řízení zařízení pro jakýkoliv druh přepravy. ... [-]
Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Bakalářský titul v oboru strojírenství je široce navržen tak, aby celou řadu kariérních cílů. Studenti se jádro povinných předmětů ve strojírenství, humanitních, matemati ... [+]

Bakalářský titul v oboru strojírenství je široce navržen tak, aby celou řadu kariérních cílů. Studenti se jádro povinných předmětů ve strojírenství, humanitních, matematika a přírodní vědy, stejně jako doplňkových volitelných předmětů. Tyto kurzy seznámit studenty se základními inženýrské vědy a koncepce designu a poskytnout studentům příležitost rozvíjet specifické profesní zájmy v dílčích oblastech strojírenství, jako jsou obnovitelné zdroje energie, nanotechnologie a biomedicínského inženýrství.

Náš celonárodně zařadil program dává studentům možnost úzce spolupracovat s význačnou fakulty a získat praktické zkušenosti, jak oni se pohybují od stavebních vozů Lego jako prváci na navrhování vyvrcholení projektu dle vlastního výběru, jako seniorů. Studenti mohou využít dvou vyučovacích laboratoří, stejně jako strojní a svařovně full-service používané pro studentské projekty a vybavení pro výzkum.... [-]

Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nevada, Reno

Tradičně, řízení zahrnuje následující činnosti: plánování, organizování, vedení a řízení. Přesněji řečeno, je zodpovědný za řízení primárních činností firmy; ty jsou příc ... [+]

Tradičně, řízení zahrnuje následující činnosti: plánování, organizování, vedení a řízení. Přesněji řečeno, je zodpovědný za řízení primárních činností firmy; ty jsou příchozí logistiku, operace, odchozí logistiku, marketing a prodej a servis.

Vedení je také zodpovědný za podpůrných aktivit infrastruktury (účetnictví, finance, strategické plánování), řízení lidských zdrojů (nábor, vzdělávání a rozvoj, řízení kompenzace), technologický vývoj (produkt a proces zlepšování), a zadávání veřejných zakázek (materiál akvizice). Řízení obory jsou připraveni na kariéru v obou obecného managementu (nebo v oboru řízení lidských zdrojů) nebo podnikání na základě výběru koncentrace v General Management či řízení lidských zdrojů.... [-]

Spojené státy americké Reno
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

This Is Nevada - 2011

Inauguration of President Marc Johnson - Universit

2012 National Concrete Canoe Race at University of

Strategic Research Program

Commencement, Spring 2012

Dorm Storm - Move In Day

Night of All Nations - University of Nevada, Reno

University of Nevada, Reno - A National Tier One U

The Mackay Song: Remixed

Study Abroad at the University of Nevada, Reno

Black Graduate Celebration

Happy Holidays from the University of Nevada, Reno

BioFit: Academic Bootcamp

Spring in Nevada

Visit Nevada

Commencement Season is Upon Us

Reno & Tahoe: An Ideal University Setting

Academics at the University of Nevada, Reno

Real Impact: University Research & Engagement Chan

Student Life at the University of Nevada, Reno

Research at the University of Nevada, Reno