University of Nevada, Reno

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Nevada, Reno byl založen v roce 1874 jako státní univerzity v Nevadě v Elko, Nevada., Asi 300 mil severovýchodně od jeho dnešní areálu v Renu. Místo pro vysokoškolské přípravné školy ve východní Nevada (kde předtím byla umístěna žádná státní instituce), se ukázal být nepraktický, protože téměř polovina obyvatel státu je žil v oblasti Reno-Carson City. V roce 1885, legislatura schválila kličku univerzity z Elko do Rena. Morrill Hall, postavena na útesu s výhledem v centru města, byl první stavba postavena na 10-akr kampusu. Síň, pojmenoval americký senátor Justin S. Morrill Vermontu, autor Land-Grant College zákona 1862, který vedl k vývoji University of Nevada, Reno a podobných institucí, byl jedním budování univerzitní bydlení prezidenta a kanceláře registrátora, učebny, knihovna, muzeum, a žijící ubikace pro groundskeeper.

V roce 1891, 17 let po svém založení, univerzita představila své první diplomy do třídy promování tří, která zahrnovala Frank Norcross, budoucí soudce okresního soudu USA, Nevada soudce Nejvyššího soudu a člen Nevada zákonodárného sboru.

Do té doby, bohaté "Bonanza" dny dobývání stříbra a zlata na Comstock Lode, 23 mil jihovýchodně od Rena v Virginia City, byl pryč. Stát byl v ekonomickém úpadku a její první univerzitní snažila stavět zápis a postavy.

Mackay Vliv

Rodina Johna Mackay, irský přistěhovalec, který pomáhal řídit těžbu více než 100 milionů dolarů v rudě ze dvou Virginia City dolech v polovině 1870s, hrál klíčovou roli v pomoci kampus růst. Od 1907-1936, Mackay dědici odkázal na univerzitě více než 1,5 milionu dolarů za Mackay School of Mines budovy, fotbalového hřiště velké nádvoří po vzoru Thomas Jefferson je na University of Virginia, atletické hřiště, pozemních akvizic a Mackay Science Hall. 7-noha, 8-palcový socha Mackay, vytvořený Gutzon Borglum, který se později vyřezávané na Mount Rushmore, který stál na severním konci Quad od roku 1908. Elm-lemované Quad a původní jádro školního areálu univerzity, se seznamem na národním registru historických míst od roku 1987, je považován za kulturní zdroj USA.

Zřízení svůj název

Univerzita úředníci dělal pokroky ve zlepšování školní areál stojí jako malý, 1000 studentů veřejné vysoké školy v řídce obydlené oblasti západně od 1920 a 30. letech. Mezi pozoruhodné časné fakulty byli James Church, jehož Sierra sníh průzkumy propagoval vědu předpovídání sezónní zásoby vody; chemický vědec Maxwell Adams, který objevil využití pro olejů v pelyňku a králičího štětcem na západní poušti; a Mackay School of Mines geolog-seismolog Vincent Gianella, jmenovce pro rtuti minerální, gianellaite.

Od roku 1940, Hollywood producenti film, přitahuje univerzity révy-vztahuje, Ivy-League-jako cihlových budov a idylické Manzanita Lake, byly za použití kampus jako nastavení pro populárních filmů, včetně "Pan Belvedere jde do vysoké školy," s Shirley Temple; "Blonde Trouble Andyho Hardyho," s Mickey Rooney; a "matka je prvák," s Van Johnson.

Dramatická změna

Tím, 1958, s 2000 studenty navštěvovat kurzy, instituce byla na pokraji dramatické změny. Nové pedagogické vysoké školy a podniky byly v prvních letech. Studentský sbor, který neměl na studentské centrum budovu pro prvních 70 let působení univerzity v Renu, konečně měl sídlo s otevřením Jot Travis Studentské unie. Tento odbor byl nahrazen v listopadu roku 2007 Joe Crowley Studentskou unií, jeden z nejvíce transformačních staveb vůbec postaveny na akademické půdě. Tento 167.000 metrů čtverečních, "zelený" šetrné k životnímu prostředí zařízení signalizuje posun v expanzi školního areálu, který nabízí školní areál a komunita nový centrálně umístěný "přední dveře" na univerzitě z Virginie ulice. To je jmenováno ve cti University prezidenta Joe Crowley, jehož 23-držba roku jako vedoucí pracovník instituce je rekord. V roce 2008, jeden z nejvíce technologicky vyspělých knihoven národa, Mathewson-IGT Knowledge Center, otevřel vedle Crowley Studentskou unií, dále signalizaci kampus "přesunout na sever.

Prezident Charles Armstrong a viceprezident William Wood stimulována výzkumné programy na akademické půdě v roce 1959 s vytvořením Desert Research Institute (DRI) a jeho přidružených programů atmosférické fyziky, biologie pustém, antropologických studií, informatiky a vodních zdrojů. DRI byla univerzita divize se zaměřením na výzkum zkoumá vyprahlá země zdroje Nevadě. V roce 1969, za vlády prezidenta N. Edd Miller, kampus měl doktorské programy ve více než tuctu specialit, a vytvořil škola lékařských věd.

Za posledních 35 let, univerzita splnila výzvy vedení v čem je nyní nejrychleji rostoucí stát na zemi, s jeho zápis zvýšil na více než 17.000 studentů, na podzim roku 2010.

Univerzita čísly

 • Založeno: 1874
 • Místo: Reno, Nevada
 • Motto: Omnia Pro Patria ("Vše pro naši zemi")
 • Studenti: 18.227 (na podzim 2012)
 • Fakulta: 912
 • Na plný úvazek fakulty drží nejvyšší tituly ve svých oborech: 93 procent
 • Stupně nabídl: komplexní výběr studijních programů na bakalářské, absolventa a doktorandské úrovni.
 • Vysoké školy a školy: Zemědělství, biotechnologie a přírodních zdrojů; Business; Vzdělávání; Engineering; Žurnalistika; Svobodná Umění; Medicine; Graduate School; a divize zdravotnických věd.
 • Maskot: Alphie, vlk; Wolfie Jr.
 • Přezdívka: Vlčí smečka
 • Barvy: stříbrná a modrá
 • Akreditované: Northwest komise pro vysoké školy a univerzity (od roku 1938), plus 20 profesionálně akreditovaných programů.

Místa

Reno

University of Nevada

Adresa, 1. řádek
89557 Reno, Nevada, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 (775) 784-6874

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium