University of North Alabama College of Arts and Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola vědy, techniky, inženýrství, umění a matematiky, 19 různých oddělení s řadou velkých, malých a certifikovaných programů pracujících nezávisle a společně na zapálení snu, který vytváří páru, která napomáhá vaší budoucnosti. Přidejte se k nám a pokračujte!

University of North Alabama College of Arts and Sciences se zavázala poskytovat prostředí v našem kampusu a komunitě, které podporou nezávislosti, kreativity a inovací podporují znalosti, dovednosti, umělecké a kulturní obohacování, výzkum a objev.


Profesoři na Vysoké škole uměleckých a vědních jsou znalci a zapojení učitelé, kteří věří, že intenzivní interakce mezi fakultou a studenty a mezi samotnými studenty je klíčem k intelektuálnímu růstu. Naši profesoři jsou také aktivní učenci, kteří zůstávají ve svých vzdělávacích oborech a udržují úctu svých vrstevníků. Řada úspěšných absolventů svědčí o kvalitě programů UNA v oblasti umění a věd.


Děkanská kancelář Vysoké školy umění a věd se nachází v historické budově Bibb Graves v apartmá 217.university of north alabama, florence, landscape12019 / Pixabay

Univerzita Severní Alabamy mise

Jako univerzita, která je podporována státem, vede University of North Alabama svou misi zapojit se do výuky, výzkumu a služeb, aby poskytla vzdělávacím příležitostem pro studenty, prostředí pro objevy a tvůrčí úspěch a různé informačními aktivitami, které uspokojují potřeby odborného, občanského, sociálního, kulturního a ekonomického rozvoje našeho regionu v kontextu globálního společenství.

Místa

Florence

Adresa, 1. řádek
35632 Florence, Alabama, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium