University of Redlands

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

139165_RedlandsCampusUniversity of Redlands","author_url":"","source":""}" />

© University of Redlands

Skutečný zážitek z Redlands začíná u vás.

Existuje nespočet důvodů, proč si vybrat University of Redlands , ale ve skutečnosti je důležitá pouze jedna: ta vaše.

University of Redlands je dynamická soukromá univerzita svobodných umění a věd nacházející se v Inland Empire v jižní Kalifornii, poblíž Los Angeles. 2 450 studentů z 45 zemí Redlands studuje ve 40 bakalářských programech, z nichž mnohé jsou uznány na národní i mezinárodní úrovni. University of Redlands je US News a World Report zařazena na 16. místo mezi univerzitami v západních Spojených státech. Studenti si užívají rezidenční kampus (70% studentů žije v kampusu) s více než 120 studentskými organizacemi a 60% účastí v zahraničí. Malé atributy a krásné prostředí v blízkosti pláží Tichého oceánu, zábavních parků Orange County a během jedné hodiny od pěti hlavních letišť jsou dalšími atributy zážitku Redlands. 100% přijatých zahraničních studentů získává stipendium za zásluhy (až do 31 000 USD ročně) a jsou k dispozici také omezená stipendia podle potřeby.

V Redlands budete žít a učit se v opravdové komunitě oddaných profesorů a zapojených studentů. Spojujeme nadčasové vzdělání v umění a vědách s praktickým učením, abychom vytvořili nejefektivnější vzdělávání pro dnešní svět a budoucnost. To je důvod, proč jsou naši studenti přijímáni na nejvyšší postgraduální školy a po ukončení studia začínají uspokojovat kariéru. Naši významní profesoři mají interdisciplinární zázemí, vědecké úspěchy, výzkumné zkušenosti a zkušenosti z reálného světa ve více programech. Ale hlavně se starají o výuku a poradenství studentům.

Historie a tradice

V roce 1926 se shromáždili vysokoškolští studenti a absoloventky, aby zachránili jeden z našich nejoblíbenějších symbolů hrdosti - R postavený studenty vysoko na svahu nedalekých hor San Bernardino.

R se hrdě dívali nad naším údolím a naší univerzitou níže, dokud mu americká lesní služba nehrozila odstraněním kvůli zákazu reklamy.

Naléhali jsme na úředníky, aby znovu zvážili. Bylo to znamení loajality, hrdosti a historie. Naše motivy, říkali jsme, „patří mezi nejvyšší, které mohou ozdobit lidské srdce.“

R byl zachráněn.

I v našem dětství byla univerzita místem, které oceňovalo historii, a to se za 100 let a více nezměnilo.

Od našeho dědictví komunitních služeb až po uctívané zpěvy Och Tamale oslavujeme širokou škálu tradic uznávaných časem se závazkem, který roste hlouběji s každou generací.

Stoupáme na sílu našich sdílených dějin.

139166_RedlandsStudentsUniversity of Redlands","author_url":"","source":""}" />

© University of Redlands

Prohlášení o poslání

University of Redlands je soukromá, nezávislá univerzita svobodných umění, která se zavázala poskytovat personalizované vzdělávání, které studentům umožňuje osvojovat si osvícená rozhodnutí.

Redlands zdůrazňuje akademickou přísnost, kurikulární rozmanitost a inovativní výuku. Redlands podporuje společenství učenců a podporuje pluralitní představu o hodnotách tím, že zpochybňuje předpoklady a stereotypy ve třídách i činnostech. Vzdělání Redlands přesahuje školení a zahrnuje reflexivní porozumění našemu světu; postupuje od informací k vhledu, od znalostí k významu.

Univerzita vítá intelektuálně zvědavé studenty různého náboženského, etnického, národního a socioekonomického prostředí a snaží se rozvíjet odpovědné občanství jako součást úplného vzdělávání. Redlands podporuje atmosféru komunity s výjimečnou příležitostí pro vedení a interakci studentů. Pro pracující dospělé nabízí univerzita inovativní akademické programy ve vhodných lokalitách a časech.

Redlands mísí liberální umění a profesní programy, aplikované a teoretické studium, tradiční velké společnosti a zakázkové smlouvy na promoci. Malé třídy umožňují každému studentovi účastnit se diskusí ve třídě, úzce spolupracovat s profesory a získat rozsáhlou individuální pozornost. Redlands zůstává citlivý na současné trendy ve společnosti a je výzvou pro studenty, aby se zavázali k celoživotnímu učení.

Místa

Redlands

Adresa, 1. řádek
University of Redlands
1200 East Colton Ave P.O. Box 3080
Redlands, CA 92373 United States

P.O. Box 3080 Redlands, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium