University of Redlands

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tam, kde se vaše sny stanou aspirace a vaše aspirace stát se úspěchy, že je Redlands zážitek. Od našeho založení v roce 1907, Jsme se zachvěl z našeho slibu: transformační vzdělání v prostředí akademické přísnosti a osobní odpovědnosti, kde si můžete míchat, co se naučíte ve třídě s životních dovedností, které vám pomohou mít vliv na pozitivní změnu ve světě.

Jsme Redlands, Kde zvědavost najde inspiraci; kde nesobeckost se stává služba; kde malé třídy podnítit debatu a diskusi jiskry pohled; kde tvořivost a inovace otevřené dveře a životy změny; a kde rozmanitost nás všechny obohacuje.

Jsme Redlands, Kde se staráme víc o tom, kdo bude stát, než který jste býval; kde vezmeme dobré studenty a proměnit je v skvělých lidí.

Poslání

University of Redlands je soukromá, nezávislá univerzita svobodných umění zavázala poskytovat osobní vzdělávání, které uvolní studenti dělat osvícené volby.

Redlands zdůrazňuje akademické důslednost, kurikulární rozmanitost a inovativní výuku. Redlands podporuje komunitu učenců a podporuje pluralitní pojetí hodnot, tím, že napadá předpoklady a stereotypy v obou třídách a aktivit. Redlands vzdělávání jde nad rámec výcviku obejmout reflexní chápání našeho světa; to vychází z informací, které mají pochopení, od znalostí k významu.

Vítání intelektuálně zvědavý studenti různých náboženských, etnických, národních a socio-ekonomických vrstev, University se snaží rozvíjet odpovědného občanství jako součást kompletního vzdělání. Redlands podporuje komunitní atmosféru s výjimečnou příležitost pro studenty vedení a interakce. Pro pracovní dospělé, univerzita nabízí inovativní akademické programy na vhodných místech a časech.

Redlands spojuje liberální umění a profesionální programy, aplikovaná a teoretické studium, tradiční majorů a self-navrhl smlouvy na promoci. Malé třídy umožňují každému studentovi účast ve třídě diskusi, úzce spolupracovat s profesory, a přijímat rozsáhlé individuální pozornost. Redlands zůstává citlivá na současné trendy ve společnosti a vyzývá studenty, aby se zavázaly k celoživotní učení.

Místa

Redlands

University of Redlands

Adresa, 1. řádek
Redlands, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 909-793-2121

New York

Adresa, 1. řádek
New York, New York, Spojené státy americké

Riverside

Adresa, 1. řádek
Riverside, Kalifornie, Spojené státy americké

San Diego

Adresa, 1. řádek
San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké

Torrance

Adresa, 1. řádek
Torrance, Kalifornie, Spojené státy americké

West Covina

Adresa, 1. řádek
West Covina, Kalifornie, Spojené státy americké

Burbank

Adresa, 1. řádek
Burbank, Kalifornie, Spojené státy americké