Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

University of San Francisco - přední jezuitská univerzita - je odrazem inkluzivního, inspirativního a inovačního města, které ho obklopuje. Poskytujeme studentům ze všech oblastí vzdělání, které je intenzivně osobní a intelektuálně náročné.

Pro nás jsou důvody, náboženství, věda a spiritualita doplňující. Naši studenti vidí svět s pocity úžasu a údivu as zvědavostí na odpovědi na nejkomplexnější otázky světa.

Naše základní hodnoty

Na USF je to víc než poskytnutí absolventům osobní výhodu. Jedná se o to, aby je inspirovalo, aby vyšel a zapálil svět, aby vytvořil humánnější, spravedlivější a udržitelný svět.

Jezuitská katolická výchova

Jezuitské vzdělání je závazek prozkoumat, zapojit a zlepšit svět kolem nás. Náš školní areál slouží jako platforma pro komplexní rozhovory a místo pro setkání jednotlivců a komunit, které předvádějí své odlišné perspektivy.

Závazek k rozmanitosti

Naše síla spočívá v naší rozmanitosti. Naši studenti mají jedinečnou příležitost vidět svět z nejrůznějších pohledů a díky tomu jsou lepší.

12 důvodů, proč milovat USF z University of San Francisco na Vimeo.

Co nás odděluje

Na University of San Francisco je vždycky na stole. Na začátku své třídy, nejprve v jejich rodině, nejméně včetně, s největší pravděpodobností - jsme se rozhodli udělat USF různorodý. A je to naše práce jako inkluzivní komunita, abychom našli společný základ a pak jsme se dostali na vyšší úroveň. Prozkoumejte vize a hodnoty, které činí USF jedinečnou.

Zapojené učení

Náš styl vzdělávání je hluboce náročný a osobní, kde studenti a fakulty spolupracují, aby vytvořili zkušenostní akademické prostředí.

Vášeň pro spravedlnost

Závazek k volání, který je větší než osobní úspěch, činí University of San Francisco opravdu jedinečnou.

Vybaven pro vedení a uspět

USF studenti absolvují jako všeobecně vzdělaní jednotlivci s odbornými dovednostmi a kulturními kompetencemi, aby uspěli ve své první kariéře a jejich další.

San Francisco Advantage

Naše univerzita je zakotvena v místě, kde vyrostla. Je to vzájemně se doplňující vztah - náš areál jako platforma pro celorepublikové rozhovory a San Francisco jako živá laboratoř pro studenty USF. Také zde je pouze sníh jednou za 40 let.

Změňte svět odtamtud

U USF znamená "zde" více než fyzická poloha. Transformační vzdělávací zkušenosti inspirují studenty ke změně světa pro sebe i pro ostatní.

Proč zvolit USF

Studenti volí USF z různých důvodů: konkurenční akademické prostředí s poměrem 14: 1 student-k-fakultě, příležitost k překonání myšlenky k akci, naše základní hodnoty, duch jedinečného města světové třídy, rozmanité studentský orgán z 49 států a 94 zemí - vezměte si svůj výběr. Máme tu čest podpořit to.

  • USF byla vázána za druhou mezi národními univerzitami pro vysokoškolskou studentskou etnickou rozmanitost a jedenáctá v mezinárodním zápisu studentů podle zprávy US News a World Report .
  • USF umisťuje studenty do lékařské školy téměř dvojnásobně než je celostátní průměr.
  • Payscale se umístila na 12. místě v USA, pokud jde o platový potenciál pro studenty, kteří získali titul ve společenských vědách ve svých zprávách o možných platových zprávách v letech 2015-2016.
  • Program USF pro studenty psychologie byl zařazen mezi deset nejlepších a nejbližších programů psychologie na západě v roce 2015 podle nejlepších psychologických stupňů.
  • Princetonská recenze jmenovala USF jeden z "Best Western Colleges".
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University of San Francisco

Kombinací holistického přístupu k návrhu s vášní pro spravedlnost vytvářejí studenti ohromující práci, která inspiruje změny. Náš program je založen na myšlence, že dnešn ... [+]

O

Vyzvěte svou představivost a definujte svůj pohled na techniky a nástroje, které vydrží celý život. Osnovy výtvarných umění jsou určeny k zažehnutí progresivního myšlení, prosazování sociální spravedlnosti a kulturní rozmanitosti a oslavování procesů umění.

Hlavní v designu

Program integruje kurzy v oblasti grafického designu, designu digitálních médií a environmentálního designu do dynamické interdisciplinární koncentrace studia. Tím, že praktikují design v rozšířené oblasti, studenti získávají komplexní zkušenosti se širokou škálou procesně orientovaných dovedností, včetně koncepčního vývoje, vizuální rétoriky, formálního experimentování a kritického myšlení.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Duševní zvědavost trvá celý život. Změny pracovních míst a odvětví se vyvíjejí, ale kritické myšlení a jedinečné dovednosti v oblasti řešení problémů, které získáte studi ... [+]

O

Duševní zvědavost trvá celý život. Změny pracovních míst a odvětví se vyvíjejí, ale kritické myšlení a jedinečné dovednosti v oblasti řešení problémů, které získáte studiem filozofie, uspokojí obě strany vašeho mozku v různých oblastech.

Filozofie hlavních a menších programů nabízí řadu základních kurzů pro všechny studenty vysokých škol. V učebně se žáci navzájem vyzývají a jejich profesor vystupuje z tuhosti jazyka, vědy, matematiky a politiky, aby našel srozumitelnost v složitých otázkách.

Hlavní ve filozofii

Naším cílem je, aby studenti mysleli filozoficky o významu života, o konceptuálních základech víry a o povaze sebe a odpovědnosti.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Vyzvěte svou představivost a definujte svůj pohled na techniky a nástroje, které vydrží celý život. Učební plán výtvarných umění má za cíl vyvolat progresivní myšlení, po ... [+]

O

Vyzvěte svou představivost a definujte svůj pohled na techniky a nástroje, které vydrží celý život. Osnovy výtvarných umění jsou určeny k zažehnutí progresivního myšlení, prosazování sociální spravedlnosti a kulturní rozmanitosti a oslavování procesů umění.

Hlavní ve výtvarném umění

Výtvarná výchova je určena studentům s tradičními i moderními dovednostmi, neboť se zabývají zavedenými a současnými koncepcemi v ateliéru pod vedením a mentorstvím profesionálních umělců. Nabídka kurzů zahrnuje hloubkové studium různých malířských a kresebných médií, sochařství v dřevě, keramiky, vlákna a smíšené média, vnitřní a venkovní instalace, různé techniky tisku, nástěnné malby, vitráže a třída seniorů.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Náš program zkoumá město jako nápad, proces a živý organismus - se San Franciscem jako jeho průvodcem. Interdisciplinární učební plán zkoumá, jak plánování města, politik ... [+]

O

Náš program zkoumá město jako nápad, proces a živý organismus - se San Franciscem jako jeho průvodcem. Interdisciplinární učební plán zkoumá, jak plánování města, politika, ekonomika, společenské třídy a různorodá populace ovlivňují úspěchy a neúspěchy moderního městského prostředí.

Studenti absolvují kurzy se zaměřením na městskou sociologii a politickou ekonomii, městské historie, teorie a metody, urbanistické plánování a vybudované prostředí, městskou kulturu a reprezentaci a dokončení semináře a stáže.

Hlavní v magisterských studiíchVýukové programy programu

Studenti budou:

rozpoznávat, definovat a formulovat sociální, hospodářské, politické, kulturní a environmentální otázky a problémy, jimž čelí města na místní a globální úrovnipochopit, diskutovat a vysvětlit historie a teorie související s komplexními silami, které formují městavyvinout výzkumné metody a nástroje pro analýzu a interpretaci městských jevůkomunikovat efektivně v grafické, písemné a ústní formě a poskytovat řešení konkrétních problémů měst a problémů v profesionálním prostředíDvojité ponoření... [-]
Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Program managementu pohostinství USF pracuje ve spolupráci s předními firmami a organizacemi v San Francisku, aby vám poskytli praktické znalosti a praktické dovednosti, ... [+]

O

Program managementu pohostinství USF pracuje ve spolupráci s předními firmami a organizacemi v San Francisku, aby vám poskytli praktické znalosti a praktické dovednosti, aby byly nejlepší v podnikání.

Program managementu pohostinství USF pracuje ve spolupráci s předními firmami a organizacemi v San Francisku, aby vám poskytli praktické znalosti a praktické dovednosti, aby byly nejlepší v podnikání.

Když absolvujete BS v Business Administration in Hospitality Management od USF, vaše možnosti kariéry jsou téměř neomezené. Naši kariéry absolventů pohostinství zahrnují plánování událostí ve špičkových hotelech, řízení vinařství nebo klubů na venkově a vzrušující podnikatelské záměry, jako je otevření restaurace, která se stává generálním ředitelem nebo prezidentem hotelu. USF poskytuje vysoce personalizované a přizpůsobitelné obchodní osnovy, které vás připraví na bezproblémový vstup do pohostinského průmyslu podle vašeho výběru.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Náš program umožňuje studentům plně využít těchto bezprecedentních příležitostí na celosvětovém trhu. ... [+]

O

Globalizace podnikání je jedním z definujících ekonomických trendů moderní doby. Vývoj masivních komunikačních sítí, napájených optickým kabelem, celulární technologií a internetem, vytvořil prostředí, ve kterém je téměř každý podnik součástí světového trhu.

Mezinárodní obchodní hlavní byl vytvořen tak, aby umožnil studentům plně využít těchto nebývalých příležitostí.

Mezinárodní obchodní hlavní

Předseda ústavu: Karl Boedecker, JD, Ph.D.

Je nezbytné, aby student dnešní obchodní správy - manažer nebo podnikatel zítřka - plně si uvědomoval globální povahu moderního podnikatelského prostředí. Žádný student, který absolvuje tento program, si nemůže dovolit být izolován od významného dopadu, který bude mít světová ekonomika 21. století na život a kariéru.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Naše učební plán biologie není vázán knihami; je to praktická zkušenost, která připravuje studenty na kariéru a postgraduální programy v biologii, biotechnologii, medicín ... [+]

O

Naše učební plán biologie není vázán knihami; je to praktická zkušenost, která připravuje studenty na kariéru a postgraduální programy v biologii , biotechnologii , medicíně , stomatologii, farmacie, terénní a laboratorní biologii a veřejném zdraví. Budete pracovat spolu s dokonalou schopností testovat teorii s využitím moderních přístrojů v nejmodernějších zařízeních .

Hlavní v oboru biologie

Cílem programu je připravit studenty na široké spektrum kariér v oblasti věd o živé přírodě, včetně dokončení všech požadavků na přijetí do odborných škol (např. Lékařských, zubních, farmářských a veterinárních škol) a postgraduálních programů.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Příležitost je všude tam, kde váš ekonomický program stojí ve středu finančního hlavního města západu. Zde jsou praktické zkušenosti podstatnou součástí učebních osnov. ... [+]

O

Příležitost je všude tam, kde váš ekonomický program stojí ve středu finančního hlavního města západu. Zde jsou praktické zkušenosti podstatnou součástí učebních osnov.

Malé velikosti ve třídách, rozmanité znalosti fakulty a příležitosti k účasti na výzkumných projektech fakulty nebo ve stáží ve finančním okrsku zajišťují našim studentům znalost ekonomiky z každého úhlu a získání dovedností pro život po promoci.

Hlavní v ekonomii

Program nadace představuje základní soubor ekonomických znalostí potřebných pro ekonomický titul a je konstruován tak, aby poskytoval studentům přísné vystavení se základním disciplínám mikroekonomie, makroekonomie a ekonometrie.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Vytvořili jsme učební plán informatiky se silným důrazem na vývoj softwaru, abychom našim studentům získali dovednosti uspět v technologickém průmyslu. Studenti získají p ... [+]

O

Vytvořili jsme učební plán informatiky se silným důrazem na vývoj softwaru, abychom našim studentům získali dovednosti uspět v technologickém průmyslu. Studenti získají praktické zkušenosti v malých, přednáškových a laboratorních učebnách vedených různorodým týmem odborníků v oboru.

Hlavní v oboru informatiky

Studenti, kteří absolvují bakalářské studium v ​​oboru výpočetní techniky, budou připraveni jak pro absolventské školy, tak pro kariéru v oblasti vývoje softwaru. Učební plán poskytuje solidní základ v základních principech informatiky, které zahrnují návrh a vývoj softwaru, řešení problémů a ladění, teoretické a matematické základy, počítačové systémy a systémový software.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco

Kurikulum našeho programu je navrženo kolem základů psychologické teorie a aplikace. Formováním širokého chápání psychologie - ze sociálního, biologického, klinického, ku ... [+]

O

Kurikulum našeho programu je navrženo kolem základů psychologické teorie a aplikace. Formováním širokého chápání psychologie - ze sociálního, biologického, klinického, kulturního, vývojového a etického hlediska - se studenti učí respektovat složitost lidského chování. Pečlivé zkoumání vědy o chování v kontextu liberálního umění pomáhá studentům vytvořit komplexní základnu pro širokou škálu profesí nebo absolvovat vysokoškolské vzdělání v mnoha oborech studia, včetně psychologie, práva, vzdělávání a medicíny.

Hlavní v psychologii

Psychologie je určena studentům, kteří se chtějí naučit základy vědy o chování v kontextu tradičního liberálního uměleckého vzdělávání. Studenti získají komplexní expozici základům psychologické teorie a aplikace a jsou seznámeni s laboratorním a terénním výzkumem. Psychologie připravuje studenty na širokou škálu profesních a obchodních karier a poskytuje potřebné základy pro absolventské studium v ​​oboru psychologie nebo příbuzných oborů.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině