University of Southern Indiana

Úvod

Přečtěte si oficiální popis


University of Southern Indiana založená v roce 1965, zapisuje přes 10 000 vysokoškolských a postgraduálních studentů do více než 130 oblastí studia.

Veřejná vysoká škola, která se nachází v krásném areálu o rozloze 1 400 hektarů v Evansville v Indianě, nabízí USI programy prostřednictvím College of Liberal Arts, Romain College of Business, College of Nursing and Health profesions a Pott College of Science, Engineering, a vzdělání. USI je Carnegie Foundation Community Engaged University a nabízí další vzdělávání a speciální programy více než 15 000 účastníkům ročně prostřednictvím Outreach and Engagement.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

O University of Southern Indiana

Univerzita nabízí studijní pobyt v zahraničí ve více než 60 zemích a je hostitelem zahraničních studentů z celého světa. Konkurenční člen divize NCAA Division II a konference Great Lakes Valley, USI nabízí 17 různorodých mezikolejních mužských a ženských sportů. Prezident Ron Rochon je čtvrtým prezidentem USI a byl slavnostně otevřen v roce 2018. Univerzita pod jeho vedením pokračuje v tradici cenově dostupné excelence pro studenty a zároveň postupuje vpřed s odvážným strategickým plánem k dosažení excelence prostřednictvím inovací a zapojení a postavení USI jako nejlepší volby pro studenty vysokých škol po celém státě a regionu a také přilákat studenty vysoké ráže z celé země a světa.

67518_cover.JPG

Globální velvyslanci v globálním společenství

USI je komunita zapojená do učení, která rozšiřuje vzdělání a znalosti, zvyšuje občanské a kulturní povědomí a podporuje partnerství prostřednictvím rozsáhlých informačních programů. Připravujeme jednotlivce, aby moudře žili v rozmanité a globální komunitě.

Rychlá fakta

Zápis: 10 734 Obsluhuji studenty z 91 indických okresů, 42 dalších států a 69 dalších národů. 82% posledních známek USI pracuje ve svém oboru nebo v uspokojivém oboru.

Ženy: 64% Muži: 36% Menšiny: 15% Absolventi: 44 000+ Asi 70% absolventů USI zůstává v Indianě.

Více než 140 studentských organizací na akademické půdě.

Evansville je snadná cesta z Indianapolis, Louisville, Nashville a St. Louis

Místa

Evansville

University of Southern Indiana

Adresa, 1. řádek
8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 812-464-1768