Přečtěte si oficiální popis

VISION PROHLÁŠENÍ

Viditelné Music College je globální, duchovní společenství hudebníků, techniků, obchodní profesionály a pedagogy sloužící církve a společnosti s naší kolektivní energii a talentu, které podporují prostředí kreativity, uctívání a inovací v oblasti umělecké snahy k Boží slávě.

POSLÁNÍ

Viditelné Music College cvičí a vybavuje hudebníky, techniky a odborníky v oblasti obchodu v řemesle a křesťanský charakter, pro efektivní službu v hudebním průmyslu a v církvi.

SPIRITUAL | PROFESSIONAL | AKADEMICKÝ.

Viditelné Music College je u křižovatky duchovní, odborných a akademických. Naše tři bakalářské studijní programy nabízejí přísné vzdělání v hudebním průmyslu, hudební produkce a hudební vystoupení, vybavování našich studentů pro efektivní službu v hudebním průmyslu a církve. Jsme přesvědčeni, že křesťanští hudebníci, producenti, manažeři a profesionálové musí být dobře vyvinuté, stejně tak v těchto třech oblastech, aby si úspěch v životě, kariéru a služby. Naše záměrně malé umělec komunity jsou zaměřeny na vyváženém duchovní, odborné a akademické růst.

GLOBAL

Unikátní ve vysokém školství

Zahájena v Memphis, Tennessee v roce 2000, vize denního Music College je jedinečná ve vysokoškolském vzdělávání. Důraz je kladen na vytvoření malých, úmyslné umělec komunity po celém světě, které zdůrazňují růst ve třech hlavních oblastech: duchovní, odborných a akademických.

Viditelné rozšířen na Chicagoland v roce 2014 a Dallasu v roce 2015 jako součást prezident a zakladatel Ken Steorts' x 2020 2020 vize - 20 míst v 20 městech sloužících 2.020 studentů do roku 2020. Od Sarah Simmons (NBC Hlas) a indie miláčci Carolina Story, Viditelné absolventi jsou na grafech, ve studiu a dělat dopad v kostele.

Academic Přehled

Viditelné Music College je integrovaný výcvik zkušenost, která přímo vybízí studenty, aby duchovně růst, profesionálně a akademicky během akreditovaného bakalářského studijního programu. Každý studijní program obsahuje jádro z Bible, teologie a ministerstva kurzů. Integrita spirituality studenta je základní pro profesní rozvoj, jak Písmo informuje, jak se vztahují ke Stvořiteli a Jeho stvoření, zvláště, jak jeden by měl reagovat na Stvořitele pozvání k promyšlené, kreativní, a modlitbou působení v hudebním průmyslu a kostel , Oba duchovní a profesní rozvoj jsou zdůrazněny pomocí důsledného vysokoškolské úrovni osnov.

Filozoficky se „Proč“ (spiritualita) předchází „Co“ (profese) a „Jak“ (akademici), Všechny tři oblasti růstu jsou zastoupeny v názvu vysoké školy:

Viditelné Music College

  • Duchovní
  • Profesionální
  • Akademický

Integrovaný školení je zkušený přes ponoření a investice.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Visible Music College

Program Music Business je navržen tak, aby i akademické a praktické: Naším cílem je připravit studenty na odbornou připravenost z biblického hlediska ve všech oblastech h ... [+]

MUSIC BUSINESS

The Hudební Obchodní program Je navržen tak, aby i akademické a praktické: Naším cílem je připravit studenty na odbornou připravenost z biblického hlediska ve všech oblastech hudebního průmyslu (vydávání, správě, podpoře cestovního ruchu, marketingu a gramofonová provoz). Music obchodní studenti rozvíjet základní podnikatelské dovednosti (v oblastech, jako jsou komunikace, marketingu, financí, atd) a dozvědět se o hudebním průmyslu v makro- a mikro úrovni.

Program také nabízí přípravu a práci ve smluvních a právních záležitostí, řízení umělců a události / propagační turné a plánování. Všechny disciplíny najdou praktické outworking v pokračujícím vztahu s Madison-Line Records, gramofonové neziskové založil Visible Music College.... [-]

Spojené státy americké Memphis
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Visible Music College

Hudební Výrobní program je určen k přípravě zvukových inženýrů a producentů odborné připravenosti z křesťanské perspektivy. Program je navržen tak, aby seznámit studenta ... [+]

MUSIC PRODUCTION

The Hudební Výrobní program je určen k přípravě zvukových inženýrů a producentů odborné připravenosti z křesťanské perspektivy. Program je navržen tak, aby seznámit studenta k nástrojům a technik používaných k produkci hudby v moderním nahrávacím studiu, zatímco pečující vášeň studenta sloužit církvi nebo odvětví s křesťanský charakter. Student získají hluboké znalosti o současné technologie, nahrávání techniky a hudební produkční schopnosti. Hudební produkce studentů bude zodpovědný za inženýrské všechny studentské nahrávky a manipulační živý zvuk při žádné události, k viditelnému Music College. Znalosti a dovednosti získané v rámci programu vybavit studenty pracovat jako výrobců, inženýrů, nebo vytvořit nové studiové podnikání a zaměřuje se na používání standardních programů (Logic a ProTools). ... [-]

Spojené státy americké Memphis
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Visible Music College

Program Modern Music nabízí příslušné školení v oblasti dovedností a charakteru pro hudebníky, umělců a vedoucích, kteří chtějí uspět v moderní hudbě, ať už slouží v kost ... [+]

MODERN MUSIC

The Moderní hudební program Nabízí příslušné školení v oblasti dovedností a charakteru pro hudebníky, umělců a vedoucích, kteří chtějí uspět v moderní hudbě, ať už slouží v kostele nebo účinkování v dnešním hudebním průmyslu. Program a vzdělávací program je navržen tak, aby student jak odborné znalosti potřebné pro kariéru v populární hudbě a odborné zkušenosti a duchovní růst potřebný k úspěchu v oboru ministerstva a života.

Ať už zpívat, olovo uctívání, hrát na kytaru, rohy, smyčce, bicí, nebo jakýkoli hudební nástroj, Visible Music College má místo pro vás - v kapele! Náš jedinečný program vám dává do kapely v první polovině roku na vysoké škole, hrát nejlepší hudbu na světě, učení pásma dynamiky, podepisování smluv, nahrávání a přehrávání žít svůj první rok.... [-]

Spojené státy americké Memphis
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině