Waldorf University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Waldorf univerzita je přátelská soukromá liberální umělecká škola umístěná centrálně v krásném Forest City , Iowa . Waldorf je již více než 100 let základním kamenem tisíců životů, které vytvářejí pevný základ pro úspěch mezi studenty, jejich rodinami a komunitou.

Od svého založení v roce 1903 se Waldorf dostal do popředí akademických inovací, což je cesta pro budoucí generace. Nabízí litaninu certifikátů, spolupracovníků, bakalářských a magisterských programů, Waldorf má příležitost pro každého, kdo chce zlepšit svůj život akademicky, osobně nebo profesionálně.

Ve firmě Waldorf věříme, že skutečně dobře zaokrouhlené vzdělávání zahrnuje nejen akademické studium, ale také účast na výtvarném umění, tělesnou výchovu a další. Náš vibrující areál je plný studentů z celého světa, kteří si vybrali Waldorf, aby jim pomohli dosáhnout svých vzdělávacích cílů.

Naše fakulty a pracovníci pracují jeden se všichni se studenty, aby se ujistili, že jsou si vědomi a schopni dosáhnout svého plného potenciálu, což povzbudí každý krok cesty. Ať už upřednostňujete učení v tradičním prostředí ve třídě, nebo flexibilitu při získávání titulu online, chválíme vás ohledně vašeho rozhodnutí rozvíjet svůj život prostřednictvím vzdělávání.

Místa

Forest City

Adresa, 1. řádek
106 South 6th St.
IA 50436 Forest City, Iowa, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium