West Virginia University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

WVU je rodina charakteristických kampusů spojených jedinou misí. Od průkopnického výzkumu naší vlajkové lodi v Morgantownu až po centrum liberálních umění WVU Potomac State v Keyseru až po technologicky náročné programy v WVU Tech v Beckley - využíváme naše talenty a zdroje, abychom vytvořili lepší budoucnost pro západní Virginii a svět .

Mise

Jako země-grant instituce, fakulty, zaměstnanci a studenti West Virginia University zavazují k vytvoření rozmanité a inkluzivní kultuře, která podporuje vzdělávání, zdravotní péči a prosperitu pro všechny tím, že poskytuje přístup a příležitost; prosazováním výzkumu s velkým dopadem; a vedoucí transformací v západní Virginii a ve světě prostřednictvím místního, státního a globálního zapojení.

Vidění

Jako jedna West Virginia University jsme účelní v našich studiích a naší práci, abychom mohli spolupracovat s našimi komunitami - ať už v blízkém i vzdáleném - přinášet potřebná a cenná řešení problémům v reálném životě v rámci pilířů vzdělávání, zdravotní péče a prosperity.

Umístění areálu a zařízení

Systém WVU je rodina charakteristických kampusů spojených jednou misí. Z průkopnického výzkumu naší vlajkové lodi v Morgantownu (zařazené do kategorie R1, nejvyšší instituce v oblasti výzkumu) do studenti zaměřeného zaměření WACU Potomac State College v Keyseru na technologicky náročné programy na technologickém institutu WVU v Beckley - využíváme naše talentů a zdrojů pro vytvoření lepší budoucnosti pro západní Virginii a svět.

Technologický institut WVU v Beckley nabízí více než 40 velkých společností, včetně jednoho z top 100 vysokoškolských inženýrských programů v zemi, podle pořadu US News

WVU Potomac State College v Keyseru má jednu z nejnižších školních sazeb všech národních čtyřletých institucí. Nabízí více než 50 velkých společností, tento areál spojuje osobní pozornost malé školy s výhodami velké univerzity.

Součástí systému WVU jsou také divize Centra zdravotních věd Robert C. Byrd v Charlestonu a Martinsburgu, stejně jako 10 experimentálních farem a 4 lesy v celém státě a WVU Jackson's Mill State 4-H Camp. Systém WVU zahrnuje 518 budov na 15 880 akrech. Areál Morgantown má 245 budov (11 v národním registru historických míst) na 1892 akrech.

Areál WVU Morgantown se nachází ve městě s názvem "č. 1 malé město v Americe "BizJournals.com za svou výjimečnou kvalitu života. Morgantown, 30 855 obyvatel, byl také hodnocen devátým nejlepším vysokoškolským městem v Americe Business Insider a nachází se v bezprostřední blízkosti Washingtonu, DC, na východ, Pittsburgh, PA, na sever a Cleveland a Columbus v Ohiu na severozápadě. Další žebříčky: Kiplinger.com zahrnoval Morgantown ve svých 10 skvělých místech k životu; jeden z "nejlepších sportovních měst" od Sporting News; 5. "Nejlepší malá metro" Forbes; 12. celkové "Nejhorší malé město" od Inc .; jeden z "50 nejchytřejších míst k životu" od Kiplingera; a druhé místo "Best College Town for Jobs" od Forbes.

Život na WVU

Váš týden má 168 hodin. Děláme hodiny, kdy nejste ve třídě, stejně jako objev, růst a zábava.

Bydlení

Naše rezidenční sály a bytové komplexy jsou mnohem spíše než místo na spaní. Budete studovat, relaxovat, vytvářet a snít se stejnými přáteli.

Stravovací služby

Dobré jídlo je vždy v blízkosti. Jídelní plány jsou přijímány na 26 místech napříč školním areálem, včetně čtyř jídelních hal a maloobchodních možností jako Chick-fil-A, Sbarro a Saikou Sushi. Hledáte volby bez kalorií nebo alergenů? Máme také ty.

Doprava a parkování

Náš elektromobilista, PRT, je nejlepší jízda ve městě. Kde jinde se můžete pohybovat nad provozem automobilů poháněných počítačem při studiu na další třídu? Studentské ID vám poskytuje volný přístup k autobusům PRT a Morgantown Mountain Line.

Studentský život

Podporujeme prostředí WVU zaměřené na studenta. Od zábavných aktivit a projektů služeb až po zdroje, které vám pomohou procházet vysokoškolským životem, získali jste vás.

Knihovny

Průkopníci překročili kontinenty v úsilí o velké objevy lidstva. S našimi knihovnami budete sotva muset překročit svou ulici.

Technika

Kamkoli půjdete, budeme vás držet v kontaktu s univerzitními zdroji a službami, které potřebujete.

Místa

Morgantown

West Virginia University

Adresa, 1. řádek
Morgantown
26506 Morgantown, západní Virginie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 304-293-0111

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited