Cavendish University Uganda

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Cavendish University Uganda (CUU) je licencována a akreditována Ugandskou národní radou pro vysokoškolské vzdělávání (UNCHE) a byla založena v roce 2008.

Akademický model CUU zaměřený na studenta nasazuje globální osvědčené postupy ve výuce a učení a je zaměřen na naplňování poslání CUU, kterým je přeměna studentů na odpovědné, vzdělané, zaměstnatelné a podnikatelské občany (REEE).

CUU nabízí tržně relevantní a akreditované akademické programy, které jsou pořádány ve čtyřech Právnických fakultách

Učení na CUU je inovativní, studentské, participativní, aktivní a praktické. Technologická platforma je nasazena na podporu kombinovaného učení, projektů, případových studií, distančního vzdělávání a dalších forem efektivního a aktivního učení.

CUU má velkou studentskou populaci pocházející z více než 15 různých zemí. Více než 5000 studentů vystudovalo CUU v mnoha různých disciplínách na certifikátu, diplomu, bakalářském a magisterském stupni od svého založení.113235_pexels-photo-901964.jpeg

Mise

Poskytovat přístupné, vysoce kvalitní, výzkumem řízené vzdělávání, které přemění studenty na odpovědné, vzdělané, zaměstnatelné, podnikatelské občany.

Vidění

Být modelovou univerzitou v Africe, která přináší transformativní, tržně relevantní kvalitu vzdělávání.113234_pexels-photo-1181355.jpeg

Náš příběh

Místa

Kampala

Adresa, 1. řádek
Plot 1469 Ggaba Road
Kampala, Centrální region, Uganda