European University (Evropejs'kij Universitet)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezi různými vysokoškolskými institucemi na Ukrajině v soukromém vlastnictví je Evropská univerzita jednou z prvních a nejznámějších. Evropská univerzita je moderní multidisciplinární vysokoškolská instituce s plnou logistickou podporou procesu výuky a vědeckých aktivit učitelů a studentů. Nabízí studentům moderní počítačovou knihovnu s fondem 1 000 000 výtisků vydání, tělocvičen a rekreačních zařízení.

Evropská univerzita je jednou z největších ukrajinských soukromých vzdělávacích institucí s více než 10 000 studenty, včetně cizinců z 20 zemí. Je to jediná vysoká škola na Ukrajině, ve které je vytvořen systém kontinuálního vzdělávání od mateřské školy po univerzitu. Absolventi vysokých škol zastávají pozice na vysoké úrovni v mnoha slibných podnicích, firmách a organizacích na Ukrajině i v zahraničí.

Univerzita trénuje juniorské specialisty, bakaláře, specialisty a magisterské programy. Univerzita také provádí rekvalifikaci odborníků a zvyšování úrovně kvalifikace. Evropská univerzita spolupracuje s 38 zahraničními vysokoškolskými institucemi.

Místa

Kyjev

Adresa, 1. řádek
Akademika Vernads'koho Blvd, 16-B, Kyiv, 02000
02000 Kyjev, Kyjevské město, Ukrajina

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: