Read the Official Description

škola

Po dobu patnácti let School of ukrajinského jazyka a kultury (SOUL & Culture) Nachází se na Ukrajinské katolické univerzitě, byl nejprestižnějším poskytovatelem ukrajinského jazyka a kultury vzdělávání pro cizince. Tento program je největší a nejpopulárnější Ukrainian-as-a-cizojazyčný kurz na Ukrajině, uvítací asi sto studentů z více než dvaceti zemích každé léto. Každý den programu se skládá z jazykové kurzy, doučování, workshopy či přednášky a exkurze - stejně jako jedinečný dvoutýdenní karpatského programu na začátku naší školy.

Investovat svůj čas a peníze do učení cizího jazyka je dlouhodobým a stojí za to závazek. The Ukrajinská katolická University School of Ukrajinský jazyk a kulturu (Šulc) nenabízí jen ukrajinské jazykové kurzy; Vám se nabízejí jen jednou za život, plný ponoření zkušenosti, které v sobě spojuje mnoho aspektů učení a zajišťuje efektivní a důkladné získání jazyka. Je to opravdu jedinečný jazyk vzdělávací zkušenost, že je zaručeno, že zlepšit své ukrajinského jazyka, ať už jste začátečník nebo pokročilý student, nebo jakýkoli objem mezi nimi!

Naším cílem je naučit vás ukrajinského takovým způsobem, který umožňuje pohodlné použití v každodenní, praktické situace. Naši učitelé a lektoři vytvářet real-životních situacích, které činí učení Ukrainian zajímavý a vzrušující proces. Studenti jsou pak vybaveny pustit se do města nezávisle a komunikovat s důvěrou s rodilými mluvčími.

Když studenti dorazí do Šulc berou test hodnotící jazyk a jsou umístěny v příslušné úrovni. Po dokončení ukrajinského jazyka a kultury kurzů, spravujeme závěrečnou zkoušku určovat pokrok, které jste provedli, aby vám ukázat, jak daleko jste přišli.

škola

Škola ukrajinského jazyka a kultury nabízí velkou možnost získat nebo zlepšit své znalosti o Ukrajině, její jazyk a kulturu. Vaše cesta do Lvově bude nezapomenutelným zážitkem. Kulturní centrum na Ukrajině a v seznamu světového dědictví UNESCO, Lvov je prostě nejlepší místo, naučit ukrajinsky.

Škola ukrajinského jazyka a kultury spojuje intenzivní akademický program s uvolněnou a přátelskou atmosférou. Naši učitelé používají komunikativní přístup, což je proces výuku jazyků příjemný a efektivní. Naši studenti jsou vyzváni k použití Ukrainian v každodenním kontextu, spolu se studiem gramatiky a slovní zásoby. Studenti se nakonec získat všechny čtyři jazykové dovednosti: mluvení, poslech, čtení a psaní. Každý student obdrží individuální pozornost, s uvedením jejich praktické zkušenosti k uspokojení jeho / její schopnosti a potřeby.

Náš pedagogický sbor se skládá z vysoce kvalifikovaných, nativní mluvící učitele, kteří mají vysokoškolské vzdělání a to buď ve výuce Ukrainian jako cizího jazyka nebo lingvistiky.

Nabízíme kurzy na všech úrovních po celý rok.

škola
Programs taught in:
Ukrajinština