Westminster International University in Tashkent

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

Westminster International University in Tashkent je vynikající příležitostí pro zahraniční studenty, aby studovali v dynamickém a rozmanitém vzdělávacím prostředí. Být výhradním nadnárodním vzdělávacím partnerem s University of Westminster (UoW), WUIT vám poskytuje přístup k globálně uznávané britské kvalifikaci. Připojte se k naší prosperující komunitě ambiciózních jednotlivců, vedené inspirativními a vysoce kvalifikovanými učiteli. U společnosti WIUT je naší hlavní prioritou uspokojovat vaše očekávání v oblasti vzdělávání tím, že dodáváme kvalitní kurzy zaměřené na kariéru.

Chcete-li co nejlépe využít svůj čas, máme spoustu způsobů, jak vám poskytnout podporu a pomoc, kterou potřebujete. Naše letiště Meet and Greet servisní tým přivítá srdečné přivítání nových zahraničních studentů přijíždějících na mezinárodní letiště v Taškentu a v 1. roce je zaručeno bezplatné ubytování. Studentský tým podpory je zaměřen na to, aby se naši zahraniční studenti usadili a cítili se doma.

Vstupné

Vstup na kurzy na WIUT bude založen na schválených kritériích přijetí pro University of Westminster (UK Londýn). Převažující princip, na kterém jsou založeny rozhodnutí o přijetí, je to, že žadatelé by měli mít pravděpodobně prospěch z kurzu a uspět ho. Intenzivní studenti budou muset splňovat věk, angličtinu, matematiku, vzdělávací zázemí a další požadavky.

Místa

Taškent

Westminster International University in Tashkent

Adresa, 1. řádek
Westminster International University in Tashkent
12 Istiqbol St.

100047 Taškent, Taškentská oblast, Uzbekistán
Telefonní číslo
+998 71 238 74 00