Ho Chi Minh City University of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnamská národní univerzita ( HCMUT - Bach Khoa ), založená v roce 1957, je ve Vietnamu státní a komplexní univerzitou.

Univerzita byla uznána jako přední centrum akademie, vědeckého výzkumu a transferu technologií ve Vietnamu.

V posledním žebříčku 400 univerzit v Asii, QS Rankings, jsme na 142. místě, což je o 5 řad vyšší než v předchozím roce, což znamená, že HCMUT - Bach Khoa patří mezi Top 150 univerzity v Asii .

Ho Chi Minh City University of Technology je první a jediná univerzita ve Vietnamu, která získala akreditaci od společnosti HCERES (Evropa)

Pro akreditaci programů je HCMUT - Bach Khoa první univerzitou ve Vietnamu, která má dosáhnout ABET (Akreditační rada pro inženýrskou a technologickou certifikaci, USA) ve dvou oborech: Informatika a počítačové inženýrství . Rovněž jsme získali AUN - QA (Quality Assurance in ASEAN University Network Certification) v 9 oborech: telekomunikační inženýrství, strojírenství, chemické inženýrství, stavební inženýrství, výrobní inženýrství, obchodní administrativa, průmyslové systémy, automatizační řízení a elektrotechnické inženýrství.

Kout v centru školního areálu HCMUT - Bach Khoa

OBLASTI STUDIJNÍCH PROGRAMŮ

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa) poskytuje studijní programy od vysokoškolského stupně až po magisterské stupně v různých oborech: Ropné inženýrství, Chemické inženýrství, Průmyslové řízení, Informační technologie, Mechanické a mechatronické inženýrství, Elektrotechnické a elektronické inženýrství, Inženýrství, technologie a řízení životního prostředí atd.

Pro zahraniční studenty nabízí Bach Khoa bakalářský titul

PŘIPOJENÍ VE SVĚTĚ

HCMUT - Bach Khoa spolupracuje s prestižními univerzitami ve světě, jako jsou University of Queensland (Austrálie), University of Adelaide (Austrálie), University of Technology Sydney (Austrálie), Macquarie University (Austrálie), Griffithova univerzita (Austrálie) , University of Illinois v Urbana Champaign (USA), Illinoisská univerzita v Springfieldu (USA), Katolická univerzita Ameriky (USA), Rutgersova univerzita (USA), Technologická univerzita Nagaoka (Japonsko), Kanazawa univerzita v Japonsku atd.

Studenti mají tedy příležitost přenést na naše partnerské univerzity bakalářské studium udělené partnerskými vysokými školami; stejně jako výměna za akademické nebo kulturní programy v maximálně dvou semestrech.

VÍTEJTE NA NAHLÍDKU NA HCMUT - BACH KHOA!

Hlavní sál (budova H6) HCMUT - Bach Khoa Campus na předměstí (Campus 2) města Ho Či Minovo město

HCMUT Bach Khoa noclehárna

Regionální standardní komplexní stadion v Campus 2.
Kontaktní údaje:
E-mail: admission@oisp.edu.vn
WhatsApp Číslo: 84 8 9916 9961
Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Místa

Ho Či Minovo Město

Bach Khoa University (BKU)

Adresa, 1. řádek
Ho Chi Minh City University of Technology
268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10

Ho Či Minovo Město, Ho Či Minovo Město, Vietnam
Telefonní číslo
+84 8 7300 4183