Vietnam National University, Hanoi - International School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přední univerzita v zemi

Vietnamská národní univerzita v Hanoji (VNU) je první moderní univerzitou, která kdy byla v zemi založena, a jednou ze dvou národních univerzit ve Vietnamu. VNU, která byla poprvé založena jako univerzita v Indočíně v roce 1906, prošla různými fázemi vývoje, aby se stala největším komplexním střediskem vysokoškolského vzdělávání a výzkumu ve Vietnamu. Každý rok VNU produkuje více než 5 000 bakalářů, 2 400 magisterských programů a 200 doktorů, kteří absolvovali více než 110 vysokoškolských programů, 121 magisterských programů a 112 doktorských programů v přírodních vědách, technologiích, ekonomii, sociálních a humanitních vědách, vzdělávání a zahraničních studiích atd.

Vietnamská národní univerzita v Hanoji má zvláštní postavení ve vietnamském vysokoškolském systému s vysokou autonomií v organizaci podle zvláštního nařízení vyhlášeného předsedou vlády.

124329_Rankings.jpg

Mezinárodní rozbočovač pod VNU pro studenty a vědce

Mezinárodní škola - Vietnamská národní univerzita, Hanoj (VNU-IS), založená v červenci 2002, je jednou z prvních vysokých škol, která nabízí společné mezinárodní vzdělávací programy.

VNU-IS zaznamenala od svého založení pozoruhodný vývoj v oblasti školení i kvality. Škola v současné době organizuje 8 denních postgraduálních programů (z toho 5 programů s tituly udělenými VNU a 3 programy s tituly udělenými zahraničními univerzitami) a 5 společných mezinárodních programů pro absolventy vedených v angličtině.

Akademické programy na VNU-IS jsou určeny pro studenty, aby dosáhli svého plného potenciálu a uspěli tak ve skutečném světě. VNU-IS má partnerství s více než 40 univerzitami po celém světě a má rozsáhlé zkušenosti s hostováním zahraničních hostujících profesorů a zahraničních studentů z Evropy, Ameriky, Afriky a Asie a také s budováním mezinárodního prostředí. Naše komunita profesorů a studentů zahrnuje bohatou směsici kultur. Tato rozmanitost přidává do našeho prostředí živost a hloubku, svěží porozumění a širokou perspektivu. Třídy střední velikosti na VNUIS také zajišťují přátelskou atmosféru a velmi osobní úroveň podpory studentů.

students, adult, asiasasint / Pixabay

Proč zvolit VNU - IS

Kvalitní vzdělávání

Na VNU - IS usilujeme o to, abychom studentům poskytli co nejucelenější vzdělávací a praktické zkušenosti s cílem rozšířit rozsah jejich schopností a dovedností. Kromě toho se VNU-IS zavazuje nabídnout studentům příležitost objevit a prokázat se v oblasti akademického výzkumu, podporované odbornými supervizory, kteří je seznamují s nejlepší metodologií přístupu a rozvoje s cílem vědecky provádět nejrůznější a nejpropagovanější studia.

Vynikající podpůrné služby pro zahraniční studenty

VNU-IS se vždy snaží zajistit, aby zahraniční studenti měli co nejlepší studijní zážitky. Mezi dostupné služby nabízené zahraničním studentům patří žádost o vízum, ubytování a podrobné pokyny, jak se přizpůsobit zcela novému prostředí. Navíc na vás čekají psychologické poradenské služby, kariérní orientace, rozvoj měkkých dovedností, mezinárodní výměnné programy a rozmanitost aktivit!

Široká nabídka mimoškolních aktivit a přátelské prostředí

Ve VNU-IS můžete sledovat své osobní zájmy, navazovat celoživotní přátelství a užívat si vzrušení z univerzitního života v tak rychle se pohybujícím tisíciletém městě, kde se setkávají starověký a moderní Vietnam. VNU-IS má v současné době 10 různých studentských klubů, takže se můžete volně připojit k tomu, který vám nejvíce vyhovuje, zatímco v anglicky mluvícím prostředí se zde cítíte jako doma.

125583_image001.png

Místa

Hanoi

Adresa, 1. řádek
C & E Building, Hacinco Student village, no.79 Nguy Nhu Kon Tum street
Hanoi, Hanoi, Vietnam

Hanoi

Adresa, 1. řádek
G7 & G8 Building, 144 Xuan Thuy street
100000 Hanoi, Hanoi, Vietnam

Hanoi

Adresa, 1. řádek
Kieu Mai street, Phuc Dien Ward
Hanoi, Hanoi, Vietnam