NUCB

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nagoya Japonsko - srdce východní Asie

Uhnízděný v srdci východní Asie, Japonsko se skládá ze čtyř hlavních ostrovů s populací přes 126 milionů. Známý pro své pokročilé vzdělání má Japonsko největší počet nositelů Nobelovy ceny jakékoliv asijské země a druhé nejvyšší ze všech zemí od roku 2000. Japonsko je třetím největším národním hospodářstvím na světě, s velkým Nagoya, centrem výroby řemesel , což produkuje téměř 1% světového HDP ročně. Jako třetí největší město v Japonsku se Nagoya nachází mezi Tokiem a Kjóto a je dobře známé díky své blízkosti k mnoha přírodním scénickým a turistickým atrakcím a je skvělým místem pro studium i pro váš čas v Japonsku.

Nezapomenutelný zážitek v Japonsku

Studium v ​​Japonsku nabízí fascinující zkušenost pro zahraniční studenty, které vám pomohou vyvíjet se jako člověk a vidět věci z nových perspektiv. Japonsko je jednou z nejbezpečnějších zemí na světě a je známo, že má špičkové vzdělání na špičce inovací. Obklopen úchvatným přírodním terénem, ​​čtyřmi úžasnými odlišnými obdobími, bohatou kulturou a vynikající kuchyní, můžete zajistit, že váš čas zde bude nezapomenutelný. S více než 250 000 zahraničními studenty a vzestupem je Japonsko jednou z nejoblíbenějších destinací pro zahraniční studenty.

Campus

Hlavním rysem našeho školního areálu Nisshin je, že vzdělávací zařízení a sportovní zařízení jsou na jediném areálu, který vede k aktivnímu studentskému životu. Hlavní kampus je přibližně 1,5 násobkem velikosti Tokyo Disneyland a je obklopen krásnou přírodou.

Zaměstnanost

Máme 99,2% úspěšnosti zaměstnání se specializovaným týmem, který studentům pomůže najít jejich kariéru. Máme také možnosti

Od roku 2017 již NUCB uzavřela studentské výměnné partnerství se 130 předními obchodními školami ve 54 zemích. V rámci výměnného programu pro studenty jsou studenti schopni přidat novou dimenzi profesního rozvoje. Poplatek za školné v partnerských školách se zrušuje a studenti s vynikajícím akademickým postavením mají nárok na další stipendia na pokrytí nákladů na cestu a životní náklady.

Místa

Nagoya

Adresa, 1. řádek
470-0193 Nagoya, Prefektura Aiči, Japonsko

Akreditace