NUCB

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nagoya Japonsko - srdce východní Asie

Uhnízděný v srdci východní Asie, Japonsko se skládá ze čtyř hlavních ostrovů s populací přes 126 milionů. Známý pro své pokročilé vzdělání má Japonsko největší počet nositelů Nobelovy ceny jakékoliv asijské země a druhé nejvyšší ze všech zemí od roku 2000. Japonsko je třetím největším národním hospodářstvím na světě, s velkým Nagoya, centrem výroby řemesel , což produkuje téměř 1% světového HDP ročně. Jako třetí největší město v Japonsku se Nagoya nachází mezi Tokiem a Kjóto a je dobře známé díky své blízkosti k mnoha přírodním scénickým a turistickým atrakcím a je skvělým místem pro studium i pro váš čas v Japonsku.

Nezapomenutelný zážitek v Japonsku

Studium v ​​Japonsku nabízí fascinující zkušenost pro zahraniční studenty, které vám pomohou vyvíjet se jako člověk a vidět věci z nových perspektiv. Japonsko je jednou z nejbezpečnějších zemí na světě a je známo, že má špičkové vzdělání na špičce inovací. Obklopen úchvatným přírodním terénem, ​​čtyřmi úžasnými odlišnými obdobími, bohatou kulturou a vynikající kuchyní, můžete zajistit, že váš čas zde bude nezapomenutelný. S více než 250 000 zahraničními studenty a vzestupem je Japonsko jednou z nejoblíbenějších destinací pro zahraniční studenty.

Campus

Hlavním rysem našeho školního areálu Nisshin je, že vzdělávací zařízení a sportovní zařízení jsou na jediném areálu, který vede k aktivnímu studentskému životu. Hlavní kampus je přibližně 1,5 násobkem velikosti Tokyo Disneyland a je obklopen krásnou přírodou.

Zaměstnání a zámořské možnosti

Máme 99% úspěšnost zaměstnání se specializovaným týmem, který studentům pomůže najít jejich kariéru. Máme také možnosti

NUCB již navázala výměnná partnerství studentů s více než 100 předními obchodními školami ve více než 40 zemích. V rámci výměnného programu pro studenty jsou studenti schopni přidat novou dimenzi profesního rozvoje. Od partnerských škol se neplatí školné a studenti ve vynikajícím akademickém postavení mají nárok na další stipendia na pokrytí cestovních výdajů a životních nákladů.

Místa

Nagoya

Adresa, 1. řádek
470-0193 Nagoya, Prefektura Aiči, Japonsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace