Ritsumeikan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si zvolit angličtinu-střední vysokoškolské programy na Ritsumeikan University ?

Anglické vysokoškolské programy umožňují přístup k různým akademickým kurzům pro studenty bez nebo s omezenou schopností japonského jazyka.

Po absolvování kurzů budou mít zahraniční studenti možnost naučit se japonštinu v učebním plánu.

Rozmanitost studentů je jedním z nejatraktivnějších rysů RU. V roce 2019 studuje v našich absolventských a vysokoškolských programech 2441 zahraničních studentů ze 66 zemí. RU vám vždy nabízí příležitost setkat se se studenty z celého světa a různých kultur. Rozmanitost studentů dělá váš univerzitní život vzrušujícím a přispívá k plodným akademickým aktivitám v Japonsku.

Ritsumeikan University má čtyři kampusy v oblasti Kansai. Angličtina-střední vysokoškolské studijní programy jsou nabízeny ve třech z těchto areálů. Global Studies Major a Joint Degree Program jsou založeny v Kinugasa Campus na severozápadě Kyoto City. Studium majoritních komunitních a regionálních studií a globálních liberálních umění je založeno na kampusu v Ósace Ibaraki, který byl otevřen v roce 2015 v Ibaraki City v prefektuře Osaka. Věda a inženýrství informačních systémů je založeno v areálu Biwako - Kusatsu v Kusatsu City, v prefektuře Shiga. Všechna tři města jsou na dosah. Kjóto do Ibaraki (Osaka) a do Kusatsu (Shiga) trvá vlakem pouhých 20 až 30 minut.

Ritsumeikan University studuje v zahraničí dohody s více než 120 univerzitami ve 32 zemích a regionech. Studenti jsou vybízeni k tomu, aby se účastnili studijních programů v zahraničí nebo terénních prací v zahraničí v závislosti na jejich specializacích a akademických oborech. Kromě toho, RU provozuje Duální bakalářský studijní program (DUDP), ve kterém studenti mohou získat bakalářský titul z obou RU a příbuzných univerzit.

RU nabízí mnoho programů, jako jsou mimoškolní dobrovolnické aktivity, stáže, aktivity na podporu univerzitního kampusu a různé druhy klubů a kruhů řízených studenty. Zahraniční studenti se studentem Visa mohou požádat o stipendia na snížení školného. Ubytování v zařízeném bytě nebo mimo kolejní kolej je k dispozici pro studenty bez předchozích zkušeností žijících v Japonsku. To poskytuje angličtině-střední vysokoškoláků programy s dobrým prostředím soustředit se na jejich studium a každodenní komunikaci s ostatními studenty.

- Schéma snižování školné

Níže jsou uvedeny informace o programu snižování školného v roce 2020.

 • 100% bezplatná výuka
 • 50% redukce výuky
 • 20% snížení školné

Snížení školného je nabízeno zpočátku na jeden rok na základě přijímacího hodnocení studentů. Ve druhém a následujících letech se sleva na výuku uděluje na základě ročníků studia. Toto stipendium se může změnit tak rychle, jak je to možné.

Ritsumeikan University na první pohled

 • Ritsumeikan University byla vybrána japonskou vládou jako jedna z univerzit pro projekt "Top Global University" v roce 2014. Vybrané univerzity jsou povinny aktivně podporovat globalizaci mezi japonskými univerzitami.
 • Společnost Ritsumeikan , založená v roce 1900 , se může pochlubit téměř 120 letou historií.
 • RU je integrovaná univerzita se 16 vysokými školami a 22 postgraduálními školami.
 • Máme 4 kampusy v Kjótském městě, Kjótské prefektuře, Kusatsu, prefektuře Shiga a prefektuře Ibaraki města Osaka .
 • RU má celosvětovou síť absolventů se 24 pobočkami v zámoří.
 • 2441 zahraničních studentů ze 66 zemí, plus 180 zahraničních studentů z 27 zemí.
 • RU byl zařazen č.1 pro většinu členů zahraničních fakulty v japonské univerzitě.
 • RU má celosvětovou síť 441 partnerských institucí po celém světě. Máme také studijní pobyt v zahraničí se 137 univerzitami ve 30 zemích a regionech.
 • 99% zahraničních studentů v anglicko-středních vysokoškolských programech, kteří požádali o stipendia, obdrželi finanční podporu.
 • Více než 95% mezinárodních absolventů úspěšně získalo zaměstnání.
 • RU se umístila na č. 3 v QS Graduate Employability Rankings 2015 (Pilot) mezi japonskými soukromými univerzitami.
 • RU má 450 studentských klubů a kruhů všeho druhu, včetně sportu, umění, japonské kultury a všechno mezi nimi.
 • RU byl zařazen č. 1 do zadávání zakázek soukromým sektorem po celém světě.

Místa

Kyoto

Adresa, 1. řádek
56-1 Tojiin Kitamachi, Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8577, Japan
Kyoto, Kjótská prefektura, Japonsko

Osaka

Adresa, 1. řádek
Osaka, Osaka prefektura, Japonsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium