Přečtěte si oficiální popis

Nebo liberální umělecké vzdělávání je důvod, proč potřebujeme teď?

Základy vzdělání v ICLA je
Je to povolání.
Podstatou liberálního typu umění vzdělávání
Spíše než soustředit na specializovaných oblastech
Tam je naučit širokou škálu oborů.

Učební osnovy, humanitní vědy a svobodná umění, společenské vědy, numerické uvažování, byl rozdělen do přírodních věd, zdravotnictví a tělesné výchovy pět znalostních oblastí. Propojením a integrovat poznatky získané z různých oborů, rosteme personál s vysokým stupněm volnosti bez zaměření na konkrétní volbě nosiče. S cílem mezinárodního společenství je stádium budoucí činnosti, většina tříd jsou vedeny v angličtině. Angličtina je také mezinárodně uznávaný jako druhý cizí jazyk v zemi, které nejsou rodilí mluvčí. Proto se od vchodu do posílá bydlení v ubytovně v areálu, které jim soustředit na zvládnutí anglického jazyka.

Svobodných umění ICLA Jaký je rozdíl?

Zkušenosti a učitelů, kteří se shromáždili z celého světa
Vysoká úroveň kvality,
Členové zahraniční fakulty více než 80% na plný úvazek fakulty

A poučení z malých žáků ve třídě
Vysoká hladina zahraničních učitelů

Standardní počet studentů na třídu 1 akademického roku kapacitou 80 osob 20 osob či méně. Poměr student-to-fakulty je nejvýše 12: bude inter-aktivní (účast studentů) lekce v jednom. Členové zahraniční fakulty je přijat z celého světa, stejně jako ve Spojených státech a ve Velké Británii pouze přilákal špičkové talenty, který má zkušenosti učil na absolventy, nebo těm z University of slavných škol po celém světě. Kromě toho Academic English Program se skládá ze členů, kteří chápou význam druhého jazyka teorie učení pro japonské studenty, kteří nejsou rodilí mluvčí. Tyto Proto je možné dozvědět se, že je vhodná pro každého studenta, a potom pokyn jít za pevnou lekci. Zatímco se dotýká na celou řadu oborů, protože studenti se naklonil vášeň (vášeň) a je prostředí role univerzity je také možné poskytnout jako instituci, jako je talent a vášeň protínají kdykoliv. Ve formátu diskuse, nikoli ve formátu přednáška ICLA studenti hlavně učit, vůdce v případě nedostatečné porozumění při prohlížení situace je Yuki a korekce kurzu.

A koleje z state-of-the-art zařízení
interdisciplinární osnov

Naučili ve třídě s state-of-the-art zařízení, světově proslulý architekt Toyo Ito design, žijeme ve state-of-the-art studentské koleje (1 stupeň stravování). Také zahraniční studenty a výměnných studentů bydlí ve stejné koleji, vždy součástí zahraničních studentů v jedné skupině. Tím se stal život nakládaným angličtiny v jednom dni, rovněž připojí se naučit nový představivost díky komunikaci mezi různými kulturami. Rysy svobodných umění styl vzdělávacího programu je „interdisciplinární osnov“. Humanitní vzdělání, sociální vědy, numerické uvažování, kromě znalostí oblasti přírodních věd, je zde také ICLA v Japonsku výzkumného programu. V oblasti vědomostí, že rozšířila oblast od oblasti umění, jako je hudba a malování až k bojovým uměním. Japonsko shakuhachi a koto ve studii, v širokém rozsahu, jako je kaligrafie, květinářství čajového obřadu, kurzy a workshopy počet celek je také asi 140. Zatímco zažívá tyto prozkoumat „křižovatku znalostí“, intuice a představivosti, že podporuje širokou škálu zorného pole.

Osm z těchto funkcí byste chtěli zvolit ICLA mezinárodní svobodných umění vysokoškoláka

výchova bod 1 v americkém stylu svobodných umění na bázi

Naučit širokou škálu oborů mimo žánr

Svobodná umění, spíše než se soustředit na jednom z kurzů budete učit v akademickém v celé řadě oblastí. Tím můžeme pěstovat bohatou citlivost a expresivní sílu Nevěřící stereotypy. Potom, humanitní vědy a svobodná umění, společenské vědy, numerické uvažování, přírodní vědy, hledají pro své vlastní možnosti volného výběru předmětů z oblasti pěti sestávající ze zdravotnictví a tělesné výchovy, můžeme najít věci, vhodné pro jejich vlastní schopnosti. Naším cílem je mezinárodní, kteří mohou reagovat na společnosti diverzifikovat.

bod 2 většiny tříd jsou k dispozici v angličtině

Asi 80 procent z členů fakulty na plný úvazek jsou cizinci

V plný úvazek členy fakulty jsou cizinci asi 80 procent mezinárodního svobodných umění vysokoškoláka, bude většina tříd jsou prováděny v angličtině. Seznamte se s vysoce akademické znalosti angličtiny učením mnohostranného v angličtině a na sobě schopnost komunikovat kvůli akademické angličtiny.

bod 3 Intensive English Program EAE

Akademická angličtina EAE

Angličtina je intenzivní program nosit anglickou sílu, která je potřebná pro výuku a studium v ​​zahraničí v angličtině. Vytvořili jsme systém, v němž jedna osoba může být jisti, že na úroveň výš. A intenzivní učení EAE od prvního ročníku. Proveďte každý z klasifikace podle úrovně studentů, čtení, psaní, poslech a celkově zlepšit obecné dovednosti obecně, jako je mluvení v jednom z předmětů.

Je zapotřebí bod 4 studovat v zahraničí po dobu jednoho roku

Široký výběr studia v zahraničí

V ICLA, spolupracuje s univerzitami v 28 školách v zahraničí, to přijalo studentský výměnný systém, který může pracovat tvrdě studovat bez školného zátěže. Studium v ​​zahraničí informace lze nalézt v širokém rozsahu, ale to není přilepená pouze anglicky mluvícím světě. To je také na lidech neanglicky mluvících zemí, které nejsou rodilí mluvčí, protože možnost přijmout sdělení, které poroste v příchodu mezinárodního společenství v angličtině.

bod 5 malá Interaktivní výuka

Důraz na komunikaci s učiteli

Poměr učitelů a studentů vytvořit prostředí pro výuku malých skupin 1:12. Malý počet lidí systému, komunikaci mezi studenty, stejně jako vzdálenost mezi učiteli a studenty je blízko také bude úzce. Pokud tomu tak je učitelé mohou volat v prvním jménem studenta, by mělo být hustota temné hodiny v angličtině. Malé třídy úroveň výš angličtiny je nezbytná.

bod 6 kritické, kreativní, soběstačný, zvládnout globální (CCIG) myšlení

Myšlení číst zadní věcí

Zkontrolovat, že je to kritické myšlení, že je zase v pořádku, ujistěte se, že neexistují žádné chyby. To je kreativní je energie pěstovat své znalosti. A autonomní globální myšlení je kultivovat mezinárodní smysl.

bod 7 curriculum cross-psaní programu Psací Across-the-Curriculum; WAC

Učit komunikační dovednosti myšlení a angličtině

Studenti o jednom tématu výzvy, je program, který důsledně promoci vytvořit sestavu v angličtině a japonštině na téma průběžně. Téma bude vybrat jednu z výchozí téma 12 ICLA byl připraven. Kromě toho je také možné zvolit si vlastní motiv samotnými studenty vedle ní. Je-li hlášení bude pracovat plynule při získávání vedení a radu instruktora a jazyk Learning Center (LAC) patří poradce.

Zažít život komunity studentů v bodě 8 nejnovější studentské koleje

Rich koleji život Mezinárodní

1 rok po vstupu, má kolej každý je povinné. Vzhledem k tomu, že je student kolej žijí i studenti ze zahraničí, to se stává anglicky nakládaný jen od rána do večera. Všechny pokoje jsou v podstatě v soukromí. Noclehárny mají komunikační prostor tak, aby každý ze studentů mezi sebou mohou vyměňovat ze zdvořilosti je zajištěno. Day-to-day výměny se zahraničními studenty by se měla stát vlastnictvím budoucnosti.

Stává se lidské zdroje získané ze světa.

A teď, bylo by to, jaké lidské zdroje mezinárodního společenství hledáte?

Že existuje vysoký stupeň komunikačních a prezentačních dovedností v obou japonských a angličtině plynně anglicky se mluví. Být kritický, kreativní, autonomní Global (CCIG) myšlení síla je zajištěno. Že jste pochopili základní znalosti z oblasti ekonomie a podnikání. Bude považováno, jako je například, že máte pochopení a znalosti k různým kulturám a cizích jazyků.
V ICLA svobodná umění vzdělávacího programu, který přikládá získat vzdělané a smysl staly lidské zdroje získané z budoucnosti světa.

Po dokončení studia, globální aktivity.

EAE (Academic English) a provádí kurzy v angličtině, ve studiu v zahraničí akademickém životě a 1 rok pro výměnu studentů můžete nosit anglickou sílu vysoké úrovni, včetně komunikačních dovedností angličtiny na pracovišti. Prostřednictvím svobodných umění typu osnov, která pokrývá velmi širokou škálu oborů, který přikládá získat přístup k životu s vysokou úrovní všeobecného vzdělávání s cílem nalézt oblasti, které jsem nalít vášeň budoucnost. Po dokončení studia, můžete být aktivní ve fázi různých mezinárodního společenství ke zbraním globální pocit, že se naučíte. Kromě toho jsme se jít na postgraduální studium zahrnuje také v zámoří se rovněž vyzývají, aby přijímání vzdělávání více oblastí odborných znalostí.

Lidských zdrojů s globální myšlení svět čeká.

Japonsko jedinečný a vyvíjel Garake (Galapagos Mobile) měl vysoký stupeň techniky a výkonu, ale svět norma byla nahrazena telefonu (smartphone) není zvyklý. To musí být živena globální myšlení, aby bylo aktivní ve světě. Nezáleží na tom, jak studovat angličtinu, i učení svobodná umění, skutečný pohled na svět není praktikována v cizích zemích ven z Japonska je považován za nepřilepí k tělu. Studium v ​​zahraničí, aby se tak stalo máme velký význam. První zažít svět z zámoří. O rok by se nám velký sen a směr cesty z po Kimiho studia. Po dokončení studia, pevně Fumishime Zemi na svých vlastních nohou, budete, že jste ve společnosti, která má schopnost přijímat opatření jít létat kdekoliv na světě. Svět je soupeř, bude místo určení v nekonečnu.

Odstupňování od přijetí

1 rok

Zahraniční studenti svobodných umění, kteří složili vysokoškoláka (ICLA) budou zapsány do studentské koleje (soukromé pokoje), které jsou v rámci každého školního areálu.

2 roky

Studium v ​​zahraničí je povinná po dobu jednoho roku (druhý rok nebo třetí rok).
Využívá výměnného programu hostitelské instituce studovat v zahraničí.

tříletá

Angličtina se naučil v jeden až dva rok, znalost síly, myšlení je pevně zakořeněné, zásuvka z vzdělaný se zvýší o víc a víc.

4 roky

Titul získá, když vystudoval mezinárodní svobodných umění vysokoškolák (ICLA) plánuje "Bakalář (Mezinárodní Liberal Arts) (Bachelor of International svobodných umění)".

Oblast mezinárodní výměny

Vzhledem k tomu, studentské koleje jsou kolej rovněž vymění studenty ze zámoří, budete chtít zažít na denní bázi mezinárodní výměnu v době jejich pobytu v Japonsku. Když se shromáždili pouze Japonci bude hovořit pouze s Japonci. Mezinárodní Tato kolej je životní prostředí jednou-in-a-celoživotní pro iterativní učení anglického jazyka pomocí EAE (Academic anglicky) se učit v ICLA. Navíc jsme trénovat dramaticky angličtinu v krátkém časovém období v využil LAC (Language Learning Center).

Studovat v zahraničí po dobu jednoho roku

Studenti jsou povinni studovat v zahraničí po dobu jednoho roku. Toto studium v ​​zahraničí je díky výměnné programy s partnerskými univerzitami, pokud jedna osoba z této fakulty studuje v zahraničí, budou studenti jednu osobu ze Spojeného království, nebo univerzity se tato výměna je naučit se této fakulty. Není nést oddělenou výuku při studiu za to. Studovat v zahraničí cíl je také zemí univerzity, který non-rodilí mluvčí angličtiny, ostatní mohou také učit slova v zemi, je nosit velmi globální cit, který není omezen pouze na anglicky mluvící Pokud dáte pohled do budoucnosti podnikatelské činnosti můžete.

Vazba znalostí

Angličtina Jako překrývající školního roku také Yuki postihem čím dál častěji. V tomto případě se bude pracovat na obleky kategorii do sebe z řad akademických v různých oblastech. Proto osnovy cross-psaní programu svázat znalosti prostřednictvím širokého spektra oborů naučili v svobodných umění přinese význam. Studenti, že sklouzne do Koshite učit s přírodou flexibilní způsob myšlení, jako například na páru pravé mozku a levé mozkové.

Maturitní Požadavek jednotky jsou 124 jednotek

V každém konci roku, ale neurčuje zvláštní podporu. Pro průběh kurzů byly přijaty na základě globálního standardního „kurzu čísla (kurz Number)“ systém. Studenti spolu s zabezpečovat plánované předměty na kvalitu obsahu učení provádět vybrané záruky od ihned po přijetí, protože se předpokládá, že vedení curriculum v úvahu, takže je také kvalita záruky za výsledky učení a zároveň povzbuzující krok za krokem učení ,

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Teorie určit vědomě či nevědomě naše vnímání reality. Můžeme zvýšit naše znalosti v oblasti společenského světa při použití různých teorií k určité sociální problematice, ... [+]

Bakalář v oboru mezinárodní svobodných umění: Sociologie Sociální teorie

Teorie určit vědomě či nevědomě naše vnímání reality. Můžeme zvýšit naše znalosti v oblasti společenského světa při použití různých teorií k určité sociální problematice, protože budeme moci vidět z různých úhlů pohledu. Cílem kurzu je seznámit studenty s hlavními klasických a současných společenských teorií. Budeme diskutovat jejich výhody a nevýhody. A my aplikovat tyto teorie na příslušné současných společenských problémů. Jedná se o interaktivní přednáška typu kurzu. Studenti jsou nutné k dokončení domácí úkoly po otevření před třídu, často přispívají ke diskuse ve třídě, aby se prezentace a psát půlsemestrální test a závěrečný papír.... [-]

Japonsko Kofu
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Tento kurz je výzva k prozkoumání vzdálených míst a vzdálených časy z globálního pohledu. Budeme studovat celosvětové cestování osob, zboží a myšlenek v průběhu posledníc ... [+]

Bakalář v oboru mezinárodní svobodná umění: filozofie a religionistiky Světová historie

Tento kurz je výzva k prozkoumání vzdálených míst a vzdálených časy z globálního pohledu. Budeme studovat celosvětové cestování osob, zboží a myšlenek v průběhu posledních dvou tisíciletí. Dozvíme se, jak globální obchod, migrace, a intelektuální výměna transformovala svět. Budeme zkoumat příchod nových technologií a jakým způsobem změnil globální ekonomiku. Podíváme se také na vzestupu a pádu mocných říší a na původ a následku mezinárodních ozbrojených konfliktů. Náš globální přístup nám umožní identifikovat hlavní události ve světových dějinách, a posoudit jejich důsledky pro svět, ve kterém žijeme teď.... [-]

Japonsko Kofu
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Tento kurz poskytuje základní analytické rámce a teorie pro pochopení současné politické vědy. V návaznosti na významných historických politických filozofů, moderních pol ... [+]

Bakalář v oboru mezinárodní Liberal Arts: Politologie Úvod do politologie

Tento kurz poskytuje základní analytické rámce a teorie pro pochopení současné politické vědy. V návaznosti na významných historických politických filozofů, moderních politických teoretiků a empirických politologů, základní aspekty politiky (kdo dostane co, proč, kdy a jak?) Jsou zkoumány. Zvláštní pozornost bude věnována hlavních politických modelů vědy, které vedou současný výzkum ve vládě, mezinárodní vztahy a veřejnou politiku.

Cíle

Na závěr tohoto kurzu bude student schopen (i) pro identifikaci a použití v hodnotícím rámci významné teorie a modely politologie, (ii) formulovat hlavní přínosy velkých postav v politologie od Platóna až Rawles (iii) formulovat v mluvené či psané formě diskuzi o hlavních politických otázkách s použitím vhodných intelektuální rámce nalezené s Politologie literaturou. Navíc, studenti (iv) pochopí význam účinných politiky a řádné veřejné správy pro občany stále složitějších společnostech.... [-]

Japonsko Kofu
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Úvod do jazykových konceptů nabízí studentům úvod do jazyka zobrazením podobností a rozdílů mezi různými jazyky z vědeckého pohledu. ... [+]

Bakalář v mezinárodních liberálních uměních: Jazykové umění (literatura, lingvistika)

Úvod do jazykových konceptů

Úvod do jazykových konceptů nabízí studentům úvod do jazyka zobrazením podobností a rozdílů mezi různými jazyky z vědeckého pohledu. Studie o jedinečnosti lidského jazyka také znamená, že se díváme na lidskou mysl a vztah poznávání k jazyku. V tomto kurzu budeme přemýšlet o otázkách jako: Co je to jazyk? Co znamená znát jazyk? Jakým způsobem lidé získají svůj první jazyk? Jak získávají další jazyky? Jak je jazyk jedinečný lidskému druhu a vývoji lidského poznání a kultury? Jak je jazyk nějakým oknem do mysli? Jak může jazyk ovlivňovat identitu?... [-]

Japonsko Kofu
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Tento kurz slouží jako úvod k teoretickým, společenským a uměleckým tradicím, které jsou klíčem k pochopení dramatického umění západní scény a obrazovky. ... [+]

Bakalář v mezinárodních liberálních uměních: Předměty umění

Kovbojka

Tento kurz slouží jako úvod k teoretickým, společenským a uměleckým tradicím, které jsou klíčem k pochopení dramatického umění západní scény a obrazovky. Umožní studentům přístup k širokému spektru prací po staletí a současně je povzbudí, aby přemýšleli o takovém materiálu jako o součásti většího celkového uvědomění západního umění / společnosti obecně.

Cíle

Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni: (i) identifikovat klíčové pojmy, lidi a tradice, které jsou důležité v dějinách divadla a filmu na Západě, (ii) vědět, jak získat přístup a číst primární zdroje k přijetí kritického pohledu na umělecké dílo, identifikace obav a záměrů sekundárních zdrojů a rozvíjení povědomí o různých přístupech k pochopení tohoto umění, (iii) pochopení, jak jak film, tak divadlo jsou uměleckým a společenským konstruktem, (iv) důkladně psát o klíčových okamžicích v historii umění předkládá argument a rozvíjí je jasným a koherentním způsobem a v) učí se, jak artikulovat a upřesnit nápady v diskusích a prezentacích.... [-]

Japonsko Kofu
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Kurz je rozdělen do sedmi sekcí: (1) úvod; (2) fungování trhů; (3) trhy a dobré životní podmínky; (4) ekonomika veřejného sektoru; (5) pevné chování a organizace průmyslu ... [+]

Bakalář v oboru Mezinárodní liberální umění: Ekonomika

Mikroekonomie

Kurz je rozdělen do sedmi sekcí: (1) úvod; (2) fungování trhů; (3) trhy a dobré životní podmínky; (4) ekonomika veřejného sektoru; (5) pevné chování a organizace průmyslu; (6) ekonomika trhů práce; a (7) témata pro další studium. Naše učení je organizováno kolem následujících pojmů a témat: vědecká metoda a role předpokladů v ekonomické analýze; pochopit, jaké jsou ekonomické modely a jak jsou používány; pozitivní versus normativní analýza; tržní síly poptávky a nabídky; elasticita a její aplikace; efektivnost trhů; náklady na zdanění; mezinárodní obchod; různé druhy externalit; pojem veřejných statků; návrh daňového systému; výrobní náklady; dokonalá konkurence, monopolní konkurence, oligopol a monopol; trhy výrobních faktorů; nerovnost příjmů a chudoba; teorie spotřebitelské volby; a hranice mikroekonomie.... [-]

Japonsko Kofu
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Tento kurz slouží jako široký a jemný úvod do psychoakustiky, hudební psychologie a hudební akustiky. Vztahy mezi výrobou, fyzikou a vnímáním zvuku, stejně jako podobnost ... [+]

Bakalář v oboru Mezinárodní liberální umění: Hudba

Jak posloucháme hudbu: základy vnímání hudby, poznávání a akustiky

Tento kurz slouží jako široký a jemný úvod do psychoakustiky, hudební psychologie a hudební akustiky. Vztahy mezi výrobou, fyzikou a vnímáním zvuku, stejně jako podobnosti a rozdíly mezi hudbou a jazykem jsou zkoumány. Jsou diskutovány jevy, jako je absolutní (dokonalá) smola, synestézie a amuzie. Činnost kurzu bude zahrnovat přednášky, četby, experimenty ve třídě a studentské prezentace.

Cíle

Po dokončení tohoto kurzu by studenti měli (i) lépe pochopit, jak fungují hudební nástroje a lidský hlas; (ii) získat větší povědomí o hudebních parametrech, fyzických rozměrech zvuku a lidském sluchovém systému; (iii) získat zkušenosti s navrhováním a prováděním základních experimentů; a (iv) uplatňovat znalosti a zkušenosti získané z tohoto kurzu na následné kurzy v oblasti hudby a souvisejících oblastí.... [-]

Japonsko Kofu
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Kurz má čtyři cíle: Za prvé zavádí slovní zásobu a pojmy, principy a prvky designu, teorii barev a tak dále, což umožňuje artikulovat diskusi o umění. ... [+]

Bakalář v oboru Mezinárodní liberální umění: Umění

Art Apprecionati

Kurz má čtyři cíle: Za prvé zavádí slovní zásobu a pojmy, principy a prvky designu, teorii barev a tak dále, což umožňuje artikulovat diskusi o umění. Za druhé představí různé druhy umění a umělců a jejich roli ve společnosti a náboženství, historicky a současně. Zatřetí zavádí základní ateliérové ​​pojmy a techniky používané v oblasti grafiky, sochařství, keramiky, malby atd. Začtvrté, zavádí pojmy a metody k vytváření kritického úsudku pro zkoumání zásluh různých uměleckých děl. Během přednášek jsou představeny řada významných uměleckých děl jako exempláře. Cílem však není zapamatovat si známé jména, spíše se naučit ocenit a hodnotit všechny umělecké díla, slavné nebo ne. Hodnocení probíhá formou závěrečné zkoušky a závěrečné kritické práce.... [-]

Japonsko Kofu
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Yamanashi Gakuin University
Adresa, 1. řádek
Yamanashi Prefecture, Japan
Kofu, Yamanashi Prefecture, Japonsko
Website