International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nebo liberální umělecké vzdělávání je důvod, proč potřebujeme teď?

Základy vzdělání v ICLA je
Je to povolání.
Podstatou liberálního typu umění vzdělávání
Spíše než soustředit na specializovaných oblastech
Tam je naučit širokou škálu oborů.

Učební osnovy, humanitní vědy a svobodná umění, společenské vědy, numerické uvažování, byl rozdělen do přírodních věd, zdravotnictví a tělesné výchovy pět znalostních oblastí. Propojením a integrovat poznatky získané z různých oborů, rosteme personál s vysokým stupněm volnosti bez zaměření na konkrétní volbě nosiče. S cílem mezinárodního společenství je stádium budoucí činnosti, většina tříd jsou vedeny v angličtině. Angličtina je také mezinárodně uznávaný jako druhý cizí jazyk v zemi, které nejsou rodilí mluvčí. Proto se od vchodu do posílá bydlení v ubytovně v areálu, které jim soustředit na zvládnutí anglického jazyka.

Svobodných umění ICLA Jaký je rozdíl?

Zkušenosti a učitelů, kteří se shromáždili z celého světa
Vysoká úroveň kvality,
Členové zahraniční fakulty více než 80% na plný úvazek fakulty

A poučení z malých žáků ve třídě
Vysoká hladina zahraničních učitelů

Standardní počet studentů na třídu 1 akademického roku kapacitou 80 osob 20 osob či méně. Poměr student-to-fakulty je nejvýše 12: bude inter-aktivní (účast studentů) lekce v jednom. Členové zahraniční fakulty je přijat z celého světa, stejně jako ve Spojených státech a ve Velké Británii pouze přilákal špičkové talenty, který má zkušenosti učil na absolventy, nebo těm z University of slavných škol po celém světě. Kromě toho Academic English Program se skládá ze členů, kteří chápou význam druhého jazyka teorie učení pro japonské studenty, kteří nejsou rodilí mluvčí. Tyto Proto je možné dozvědět se, že je vhodná pro každého studenta, a potom pokyn jít za pevnou lekci. Zatímco se dotýká na celou řadu oborů, protože studenti se naklonil vášeň (vášeň) a je prostředí role univerzity je také možné poskytnout jako instituci, jako je talent a vášeň protínají kdykoliv. Ve formátu diskuse, nikoli ve formátu přednáška ICLA studenti hlavně učit, vůdce v případě nedostatečné porozumění při prohlížení situace je Yuki a korekce kurzu.

A koleje z state-of-the-art zařízení
interdisciplinární osnov

Naučili ve třídě s state-of-the-art zařízení, světově proslulý architekt Toyo Ito design, žijeme ve state-of-the-art studentské koleje (1 stupeň stravování). Také zahraniční studenty a výměnných studentů bydlí ve stejné koleji, vždy součástí zahraničních studentů v jedné skupině. Tím se stal život nakládaným angličtiny v jednom dni, rovněž připojí se naučit nový představivost díky komunikaci mezi různými kulturami. Rysy svobodných umění styl vzdělávacího programu je „interdisciplinární osnov“. Humanitní vzdělání, sociální vědy, numerické uvažování, kromě znalostí oblasti přírodních věd, je zde také ICLA v Japonsku výzkumného programu. V oblasti vědomostí, že rozšířila oblast od oblasti umění, jako je hudba a malování až k bojovým uměním. Japonsko shakuhachi a koto ve studii, v širokém rozsahu, jako je kaligrafie, květinářství čajového obřadu, kurzy a workshopy počet celek je také asi 140. Zatímco zažívá tyto prozkoumat „křižovatku znalostí“, intuice a představivosti, že podporuje širokou škálu zorného pole.

Osm z těchto funkcí byste chtěli zvolit ICLA mezinárodní svobodných umění vysokoškoláka

výchova bod 1 v americkém stylu svobodných umění na bázi

Naučit širokou škálu oborů mimo žánr

Svobodná umění, spíše než se soustředit na jednom z kurzů budete učit v akademickém v celé řadě oblastí. Tím můžeme pěstovat bohatou citlivost a expresivní sílu Nevěřící stereotypy. Potom, humanitní vědy a svobodná umění, společenské vědy, numerické uvažování, přírodní vědy, hledají pro své vlastní možnosti volného výběru předmětů z oblasti pěti sestávající ze zdravotnictví a tělesné výchovy, můžeme najít věci, vhodné pro jejich vlastní schopnosti. Naším cílem je mezinárodní, kteří mohou reagovat na společnosti diverzifikovat.

bod 2 většiny tříd jsou k dispozici v angličtině

Asi 80 procent z členů fakulty na plný úvazek jsou cizinci

V plný úvazek členy fakulty jsou cizinci asi 80 procent mezinárodního svobodných umění vysokoškoláka, bude většina tříd jsou prováděny v angličtině. Seznamte se s vysoce akademické znalosti angličtiny učením mnohostranného v angličtině a na sobě schopnost komunikovat kvůli akademické angličtiny.

bod 3 Intensive English Program EAE

Akademická angličtina EAE

Angličtina je intenzivní program nosit anglickou sílu, která je potřebná pro výuku a studium v ​​zahraničí v angličtině. Vytvořili jsme systém, v němž jedna osoba může být jisti, že na úroveň výš. A intenzivní učení EAE od prvního ročníku. Proveďte každý z klasifikace podle úrovně studentů, čtení, psaní, poslech a celkově zlepšit obecné dovednosti obecně, jako je mluvení v jednom z předmětů.

Je zapotřebí bod 4 studovat v zahraničí po dobu jednoho roku

Široký výběr studia v zahraničí

V ICLA, spolupracuje s univerzitami v 28 školách v zahraničí, to přijalo studentský výměnný systém, který může pracovat tvrdě studovat bez školného zátěže. Studium v ​​zahraničí informace lze nalézt v širokém rozsahu, ale to není přilepená pouze anglicky mluvícím světě. To je také na lidech neanglicky mluvících zemí, které nejsou rodilí mluvčí, protože možnost přijmout sdělení, které poroste v příchodu mezinárodního společenství v angličtině.

bod 5 malá Interaktivní výuka

Důraz na komunikaci s učiteli

Poměr učitelů a studentů vytvořit prostředí pro výuku malých skupin 1:12. Malý počet lidí systému, komunikaci mezi studenty, stejně jako vzdálenost mezi učiteli a studenty je blízko také bude úzce. Pokud tomu tak je učitelé mohou volat v prvním jménem studenta, by mělo být hustota temné hodiny v angličtině. Malé třídy úroveň výš angličtiny je nezbytná.

bod 6 kritické, kreativní, soběstačný, zvládnout globální (CCIG) myšlení

Myšlení číst zadní věcí

Zkontrolovat, že je to kritické myšlení, že je zase v pořádku, ujistěte se, že neexistují žádné chyby. To je kreativní je energie pěstovat své znalosti. A autonomní globální myšlení je kultivovat mezinárodní smysl.

bod 7 curriculum cross-psaní programu Psací Across-the-Curriculum; WAC

Učit komunikační dovednosti myšlení a angličtině

Studenti o jednom tématu výzvy, je program, který důsledně promoci vytvořit sestavu v angličtině a japonštině na téma průběžně. Téma bude vybrat jednu z výchozí téma 12 ICLA byl připraven. Kromě toho je také možné zvolit si vlastní motiv samotnými studenty vedle ní. Je-li hlášení bude pracovat plynule při získávání vedení a radu instruktora a jazyk Learning Center (LAC) patří poradce.

Zažít život komunity studentů v bodě 8 nejnovější studentské koleje

Rich koleji život Mezinárodní

1 rok po vstupu, má kolej každý je povinné. Vzhledem k tomu, že je student kolej žijí i studenti ze zahraničí, to se stává anglicky nakládaný jen od rána do večera. Všechny pokoje jsou v podstatě v soukromí. Noclehárny mají komunikační prostor tak, aby každý ze studentů mezi sebou mohou vyměňovat ze zdvořilosti je zajištěno. Day-to-day výměny se zahraničními studenty by se měla stát vlastnictvím budoucnosti.

Stává se lidské zdroje získané ze světa.

A teď, bylo by to, jaké lidské zdroje mezinárodního společenství hledáte?

Že existuje vysoký stupeň komunikačních a prezentačních dovedností v obou japonských a angličtině plynně anglicky se mluví. Být kritický, kreativní, autonomní Global (CCIG) myšlení síla je zajištěno. Že jste pochopili základní znalosti z oblasti ekonomie a podnikání. Bude považováno, jako je například, že máte pochopení a znalosti k různým kulturám a cizích jazyků.
V ICLA svobodná umění vzdělávacího programu, který přikládá získat vzdělané a smysl staly lidské zdroje získané z budoucnosti světa.

Po dokončení studia, globální aktivity.

EAE (Academic English) a provádí kurzy v angličtině, ve studiu v zahraničí akademickém životě a 1 rok pro výměnu studentů můžete nosit anglickou sílu vysoké úrovni, včetně komunikačních dovedností angličtiny na pracovišti. Prostřednictvím svobodných umění typu osnov, která pokrývá velmi širokou škálu oborů, který přikládá získat přístup k životu s vysokou úrovní všeobecného vzdělávání s cílem nalézt oblasti, které jsem nalít vášeň budoucnost. Po dokončení studia, můžete být aktivní ve fázi různých mezinárodního společenství ke zbraním globální pocit, že se naučíte. Kromě toho jsme se jít na postgraduální studium zahrnuje také v zámoří se rovněž vyzývají, aby přijímání vzdělávání více oblastí odborných znalostí.

Lidských zdrojů s globální myšlení svět čeká.

Japonsko jedinečný a vyvíjel Garake (Galapagos Mobile) měl vysoký stupeň techniky a výkonu, ale svět norma byla nahrazena telefonu (smartphone) není zvyklý. To musí být živena globální myšlení, aby bylo aktivní ve světě. Nezáleží na tom, jak studovat angličtinu, i učení svobodná umění, skutečný pohled na svět není praktikována v cizích zemích ven z Japonska je považován za nepřilepí k tělu. Studium v ​​zahraničí, aby se tak stalo máme velký význam. První zažít svět z zámoří. O rok by se nám velký sen a směr cesty z po Kimiho studia. Po dokončení studia, pevně Fumishime Zemi na svých vlastních nohou, budete, že jste ve společnosti, která má schopnost přijímat opatření jít létat kdekoliv na světě. Svět je soupeř, bude místo určení v nekonečnu.

Odstupňování od přijetí

1 rok

Zahraniční studenti svobodných umění, kteří složili vysokoškoláka (ICLA) budou zapsány do studentské koleje (soukromé pokoje), které jsou v rámci každého školního areálu.

2 roky

Studium v ​​zahraničí je povinná po dobu jednoho roku (druhý rok nebo třetí rok).
Využívá výměnného programu hostitelské instituce studovat v zahraničí.

tříletá

Angličtina se naučil v jeden až dva rok, znalost síly, myšlení je pevně zakořeněné, zásuvka z vzdělaný se zvýší o víc a víc.

4 roky

Titul získá, když vystudoval mezinárodní svobodných umění vysokoškolák (ICLA) plánuje "Bakalář (Mezinárodní Liberal Arts) (Bachelor of International svobodných umění)".

Oblast mezinárodní výměny

Vzhledem k tomu, studentské koleje jsou kolej rovněž vymění studenty ze zámoří, budete chtít zažít na denní bázi mezinárodní výměnu v době jejich pobytu v Japonsku. Když se shromáždili pouze Japonci bude hovořit pouze s Japonci. Mezinárodní Tato kolej je životní prostředí jednou-in-a-celoživotní pro iterativní učení anglického jazyka pomocí EAE (Academic anglicky) se učit v ICLA. Navíc jsme trénovat dramaticky angličtinu v krátkém časovém období v využil LAC (Language Learning Center).

Studovat v zahraničí po dobu jednoho roku

Studenti jsou povinni studovat v zahraničí po dobu jednoho roku. Toto studium v ​​zahraničí je díky výměnné programy s partnerskými univerzitami, pokud jedna osoba z této fakulty studuje v zahraničí, budou studenti jednu osobu ze Spojeného království, nebo univerzity se tato výměna je naučit se této fakulty. Není nést oddělenou výuku při studiu za to. Studovat v zahraničí cíl je také zemí univerzity, který non-rodilí mluvčí angličtiny, ostatní mohou také učit slova v zemi, je nosit velmi globální cit, který není omezen pouze na anglicky mluvící Pokud dáte pohled do budoucnosti podnikatelské činnosti můžete.

Vazba znalostí

Angličtina Jako překrývající školního roku také Yuki postihem čím dál častěji. V tomto případě se bude pracovat na obleky kategorii do sebe z řad akademických v různých oblastech. Proto osnovy cross-psaní programu svázat znalosti prostřednictvím širokého spektra oborů naučili v svobodných umění přinese význam. Studenti, že sklouzne do Koshite učit s přírodou flexibilní způsob myšlení, jako například na páru pravé mozku a levé mozkové.

Maturitní Požadavek jednotky jsou 124 jednotek

V každém konci roku, ale neurčuje zvláštní podporu. Pro průběh kurzů byly přijaty na základě globálního standardního „kurzu čísla (kurz Number)“ systém. Studenti spolu s zabezpečovat plánované předměty na kvalitu obsahu učení provádět vybrané záruky od ihned po přijetí, protože se předpokládá, že vedení curriculum v úvahu, takže je také kvalita záruky za výsledky učení a zároveň povzbuzující krok za krokem učení ,

Místa

Kofu

Yamanashi Gakuin University

Adresa, 1. řádek
Yamanashi Prefecture, Japan
Kofu, Prefektura Yamanashi, Japonsko